cca 1920-1930 Bohóc hölgy, 2 db nagyméretű, kartonra kasírozott fotó Prosek budapesti (Nagymező u. 3.) műterméből, az egyik jelzett, a kartonon sarokhiánnyal, 23x16,5 cm és 22,5x17 cm
1931-1936 Gödöllő, 15 illetve 20 éves érettségi találkozó csoportképei, rajtuk kitüntetéseket (köztük Vaskeresztet) viselő katonatisztekkel; 2 db kartonra kasírozott, feliratozott fotó, az egyik karton sérült, 23x16,5 cm és 17x12 cm
cca 1938 ,,Az aréna hősei - Straight Place and Show" című amerikai film nyolc jelenete (főszereplők a Ritz fivérek), 1 db vintage produkciós filmfotó, ezüst zselatinos fotópapíron, Pánczél György (1920-?) filmtörténész hagyatékából (film- és színházifotó-gyűjteményéből), rajzlapra felragasztva, + egy magyar nyelvű előzetes újsághír - képekkel illusztrálva - a filmről, 18,5x24 cm
cca 1880 3 db chromotípia, az egyiken egy főpap, a Ferenc József-rend középkeresztjével, a másodikon egy kereszt, a harmadikon egy utolsó vacsora kép. Üveg, képkeretekben: kettő bársony, 10x6,5 cm, 11x8 cm, 8x10 cm, keretek: 20x15 cm, 17x14 cm, 15x20 cm