Foto

Zahl der Lose: 427

Engi László: Házmúzeum, nagyméretű fotó hátoldalon feliratozva, 39,5×27,5 cm
13601.

Rufpreis:
2 000 HUF

Engi László: Horgony. Nagy méretű jelzett művészfotó kartonon 27x40 cm
13602.

Rufpreis:
1 000 HUF

Engi László: Tímár Béla. Nagy méretű jelzett fotó kartonon 27x40 cm
13603.

Rufpreis:
1 000 HUF

Engi László: Műtermi látomás (aktfotó cím nélkül), nagyméretű amatőr művészfotó, jelzett, 40x30 cm
13604.

Rufpreis:
5 000 HUF

Engi László: Lógyakorlat 3 db fotóból álló sorozat nagy méretű jelzett művészfotó 27x40 cm
13605.

Rufpreis:
5 000 HUF

Engi László: Műhelytitok. Nagy méretű művészfotó. Pecséttel jelzett. 31x41 cm
13606.

Rufpreis:
5 000 HUF

Engi László: Amatőr műteremben. Művészfotó nagyítás kartonon. 30x40 cm
13607.

Rufpreis:
8 000 HUF

13608.

Rufpreis:
6 000 HUF

Engi László: Rila kupolái, nagyméretű fotó hátoldalon feliratozva, 39,5×29,5 cm
13609.

Rufpreis:
2 000 HUF

13610.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kankovszky Ervin (1884-1945): Afrika, pecséttel jelzett fotó, 11,5×15,5 cm
13611.

Rufpreis:
8 000 HUF

Kankovszky Ervin (1884-1945): Vadász vadkannal, pecséttel jelzett fotó, sarka sérülüt, 17×23 cm
13612.

Rufpreis:
12 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF