Foto Zahl der Lose: 427
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2849686
13601
451
Photo
Engi László: Házmúzeum, nagyméretű fotó hátoldalon feliratozva, 39,5×27,5 cm
2964550
13602
451
Photo
Engi László: Horgony. Nagy méretű jelzett művészfotó kartonon 27x40 cm 2964547
13603
451
Photo
Engi László: Tímár Béla. Nagy méretű jelzett fotó kartonon 27x40 cm 2797462
13604
451
Photo
Engi László: Műtermi látomás (aktfotó cím nélkül), nagyméretű amatőr művészfotó, jelzett, 40x30 cm
2964558
13605
451
Photo
Engi László: Lógyakorlat 3 db fotóból álló sorozat nagy méretű jelzett művészfotó 27x40 cm
2964372
13606
451
Photo
Engi László: Műhelytitok. Nagy méretű művészfotó. Pecséttel jelzett. 31x41 cm 2964366
13607
451
Photo
Engi László: Amatőr műteremben. Művészfotó nagyítás kartonon. 30x40 cm
2797457
13608
451
Photo
2849669
13609
451
Photo
Engi László: Rila kupolái, nagyméretű fotó hátoldalon feliratozva, 39,5×29,5 cm
2849685
13610
451
Photo
3001819
13611
451
Photo
Kankovszky Ervin (1884-1945): Afrika, pecséttel jelzett fotó, 11,5×15,5 cm 3001823
13612
451
Photo
Kankovszky Ervin (1884-1945): Vadász vadkannal, pecséttel jelzett fotó, sarka sérülüt, 17×23 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF