Foto

Zahl der Lose: 427

16 db népművészeti témájú fotó Wonke Rezső jelzetlen vintage fotóművészeti alkotásai 12x16 cm
13853.

Rufpreis:
2 800 HUF

1938 A Becsület és Rend asztaltársaság vezetői tablókép 24x17 cm
13854.

Rufpreis:
3 000 HUF

Az Elnök c. szovjet film 16 db film fotó 14x9 cm
13855.

Rufpreis:
1 000 HUF

1989 Ismeretlen ismerős, Este, Kismaszat és a gézengúzok 7 db vintage filmfotó, mozi fotó 24x18 cm
13856.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

cca 1900-1920 Vegyes fotó tétel,. össz. 9 db a soproni Hartner család hagyatékából, keményhátú fényképek és fotólapok, klf. méretekben
13857.

Rufpreis:
2 800 HUF

cca 1910-1930 Vegyes fotó tétel hölgyekről,. össz. 6 db, klf. méretekben
13858.

Rufpreis:
2 800 HUF

1965 Modell a nagykörúton, jelzett sajtófotó, 18×13 cm
13859.

Rufpreis:
4 000 HUF

1968 nyár, stranddivat, sajtófotó, 18×13 cm
13860.

Rufpreis:
4 000 HUF

1966 Modell Rotschild Klára által tervezett ruhában, sajtófotó, 18×13 cm
13861.

Rufpreis:
8 000 HUF

cca 1910-1939 4 db régi fotó (főzőtanfolyam, mezőgazdasági munka), részben feliratozva, kettő paszpartuban, 11x7 cm és 12x9 cm között
13862.

Rufpreis:
2 800 HUF

cca 1890-1910 Gyerekeket ábrázoló keményhátú fotók, össz. 7 db, több különböző műteremből (Hum Zsombolya, Sigmund Bing Wien, Skalnik és Fia Kassa, Leon H. és Fia Budapest), változó állapotban, 10,5x6,5 cm és 16,5x11 cm között
13863.

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 1880-1910 Elegáns, divatos hölgyek, össz. 5 db keményhátú fotó (vizitkártya, kabinetfotó), több különböző műteremből (Mayer Abbazia, Letzter és Társa Kassa, Rosa Jenik Wien, Elbl és Pietsch Budapest), változó állapotban, 10,5x6,5 cm és 20x11,5 cm között
13864.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF