Foto Zahl der Lose: 427
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2557550
13853
451
Photo
16 db népművészeti témájú fotó Wonke Rezső jelzetlen vintage fotóművészeti alkotásai 12x16 cm
2937997
13854
451
Photo
1938 A Becsület és Rend asztaltársaság vezetői tablókép 24x17 cm
2635042
13855
451
Photo
Az Elnök c. szovjet film 16 db film fotó 14x9 cm
2750991
13856
451
4600
Photo
1989 Ismeretlen ismerős, Este, Kismaszat és a gézengúzok 7 db vintage filmfotó, mozi fotó 24x18 cm
3004266
13857
451
Photo
cca 1900-1920 Vegyes fotó tétel,. össz. 9 db a soproni Hartner család hagyatékából, keményhátú fényképek és fotólapok, klf. méretekben
3004277
13858
451
Photo
cca 1910-1930 Vegyes fotó tétel hölgyekről,. össz. 6 db, klf. méretekben
3001865
13859
451
Photo
1965 Modell a nagykörúton, jelzett sajtófotó, 18×13 cm
3001837
13860
451
Photo
1968 nyár, stranddivat, sajtófotó, 18×13 cm
3001855
13861
451
Photo
1966 Modell Rotschild Klára által tervezett ruhában, sajtófotó, 18×13 cm 3001448
13862
451
Photo
cca 1910-1939 4 db régi fotó (főzőtanfolyam, mezőgazdasági munka), részben feliratozva, kettő paszpartuban, 11x7 cm és 12x9 cm között
2995383
13863
451
Photo
cca 1890-1910 Gyerekeket ábrázoló keményhátú fotók, össz. 7 db, több különböző műteremből (Hum Zsombolya, Sigmund Bing Wien, Skalnik és Fia Kassa, Leon H. és Fia Budapest), változó állapotban, 10,5x6,5 cm és 16,5x11 cm között
2995397
13864
451
Photo
cca 1880-1910 Elegáns, divatos hölgyek, össz. 5 db keményhátú fotó (vizitkártya, kabinetfotó), több különböző műteremből (Mayer Abbazia, Letzter és Társa Kassa, Rosa Jenik Wien, Elbl és Pietsch Budapest), változó állapotban, 10,5x6,5 cm és 20x11,5 cm között Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF