Weltweit Münzen Zahl der Lose: 626
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2956508
31931
449
Worldwide silver and metal coins
Numismatik
Kanada 1996. 2$ bimetál "Jegesmedve" díszkiadásban, eredeti tokban T:UNC Canada 1996. 2 Dollars bimetallic "Polar Bear" in original cardboard case C:UNC Krause KM#270 2959202
31932
449
Numismatik
Kanada 1999-2000. 25c Cu-Ni (16xklf) forgalmi emlékkiadások T:AU,XF Canada 1999-2000. 25 Cents Cu-Ni (16xdiff) commemorative issues C:AU,XF
2883553
31933
449
Numismatik
Kanada 2008-2009. 25c "Vancouveri Olimpia" (2xklf) T:AU Canada 2008-2009. 25 Cents "Vancouver Olympics" (2xdiff) C:AU
2848022
31934
449
Numismatik
Kanada 2012. 1c-2$ forgalmi sor (7xklf) műanyag tokban, "II. Erzsébet uralkodásának 50. évfordulója" T:BU Canada 2012. 1 Cent - 2 Dollars (7xdiff) in plastic case "50th anniversary of Elizabeth II's reign" C:BU
2837643
31935
449
15000
Numismatik
Kanada 2014. 3D Ag "Az élet ékszere / II. Erzsébet" részben aranyozott, Swarovski kristályokkal díszitett Ag érme, kapszulában, tanúsítvánnyal, dísztokban T:PP Canada 2014. 3 Dollars Ag "Jewel of Life / Elisabeth II" partially gilt, Swarovski crystals decorated Ag coin in capsule, with certificate in display case C:PP Krause KM#1617
2935950
31936
449
Numismatik
Kazahsztán 1995. 20T Cu-Ni "Az ENSZ 50. évfordulója" T:AU Kazakhstan 1995. 20 Tenge Cu-Ni "50th Anniversary of the UN" C:AU Krause KM#12
2796494
31937
449
Numismatik
Kelet-Afrika 1941I 1Sh Ag "VI. György" T:1-,2 patina East Africa 1941I 1 Shilling Ag "George VI" C:AU,XF Krause KM#28
2958654
31938
449
Numismatik
Kínai Császárság / Ching Dinasztia / 17-18. század 1C sárgaréz (8db) T:VF,F patina Chinese Empire / Ching Dynasty / 17th-18th Century. 1 Cash brass (8db) C:VF,F patina
2958651
31939
449
Numismatik
2958652
31940
449
Numismatik
2980048
31941
449
Numismatik
Kínai Császárság DN (1903.) 20C Cu "Kuang-hsü" T:XF Chinese Empire ND (1903.) 20 Cash Cu "Guangxu" C:XF Krause Y#5 2560441
31942
449
Numismatik
Kína 1990. 5J Ag "Li Zicheng forradalmár" T:PP halvány patina China 1990. 5 Yuan "Li Zicheng, Revolutionary" C:PP faint patina Krause KM#310
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF