Weltweit Münzen

Zahl der Lose: 626

Kanada 1996. 2$ bimetál "Jegesmedve" díszkiadásban, eredeti tokban T:UNC Canada 1996. 2 Dollars bimetallic "Polar Bear" in original cardboard case C:UNC Krause KM#270
31931.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kanada 1999-2000. 25c Cu-Ni (16xklf) forgalmi emlékkiadások T:AU,XF Canada 1999-2000. 25 Cents Cu-Ni (16xdiff) commemorative issues C:AU,XF
31932.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kanada 2008-2009. 25c "Vancouveri Olimpia" (2xklf) T:AU Canada 2008-2009. 25 Cents "Vancouver Olympics" (2xdiff) C:AU
31933.

Rufpreis:
1 400 HUF

Kanada 2012. 1c-2$ forgalmi sor (7xklf) műanyag tokban, "II. Erzsébet uralkodásának 50. évfordulója" T:BU Canada 2012. 1 Cent - 2 Dollars (7xdiff) in plastic case "50th anniversary of Elizabeth II's reign" C:BU
31934.

Rufpreis:
5 000 HUF

Kanada 2014. 3D Ag "Az élet ékszere / II. Erzsébet" részben aranyozott, Swarovski kristályokkal díszitett Ag érme, kapszulában, tanúsítvánnyal, dísztokban T:PP Canada 2014. 3 Dollars Ag "Jewel of Life / Elisabeth II" partially gilt, Swarovski crystals decorated Ag coin in capsule, with certificate in display case C:PP Krause KM#1617
31935.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Kazahsztán 1995. 20T Cu-Ni "Az ENSZ 50. évfordulója" T:AU Kazakhstan 1995. 20 Tenge Cu-Ni "50th Anniversary of the UN" C:AU Krause KM#12
31936.

Rufpreis:
1 400 HUF

Kelet-Afrika 1941I 1Sh Ag "VI. György" T:1-,2 patina East Africa 1941I 1 Shilling Ag "George VI" C:AU,XF Krause KM#28
31937.

Rufpreis:
10 000 HUF

Kínai Császárság / Ching Dinasztia / 17-18. század 1C sárgaréz (8db) T:VF,F patina Chinese Empire / Ching Dynasty / 17th-18th Century. 1 Cash brass (8db) C:VF,F patina
31938.

Rufpreis:
1 800 HUF

31939.

Rufpreis:
1 800 HUF

31940.

Rufpreis:
1 800 HUF

Kínai Császárság DN (1903.) 20C Cu "Kuang-hsü" T:XF Chinese Empire ND (1903.) 20 Cash Cu "Guangxu" C:XF Krause Y#5
31941.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kína 1990. 5J Ag "Li Zicheng forradalmár" T:PP halvány patina China 1990. 5 Yuan "Li Zicheng, Revolutionary" C:PP faint patina Krause KM#310
31942.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF