Moderne Beischläge, Fantasiemünzen Zahl der Lose: 157
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2875709
31314
449
Modern restrikes, fantasy coins
Numismatik
DN "Nemzetünk nagyjai - József Attila" kétoldalas Ag emlékérem tanúsítvánnyal (10,37g/0,999/35mm) T:PP kis patina 2875711
31315
449
Numismatik
DN "Nemzetünk nagyjai - Szent-György Albert" kétoldalas Ag emlékérem tanúsítvánnyal (10,37g/0,999/35mm) T:PP kis patina
2875705
31316
449
Numismatik
DN "Nemzetünk nagyjai - Mindszenthy József" kétoldalas Ag emlékérem tanúsítvánnyal (10,37g/0,999/35mm) T:PP patina
2875742
31317
449
Numismatik
DN "Nemzetünk nagyjai - Eötvös József" kétoldalas Ag emlékérem tanúsítvánnyal (10,37g/0,999/35mm) T:PP kis patina
2982998
31318
449
Numismatik
DN "Nemzetünk nagyjai - Szent László király" ezüstözött multicolor Cu emlékérem tanúsítvánnyal, kapszulában, dísztokban (35mm) T:PP
2983021
31319
449
Numismatik
DN "Nemzetünk nagyjai - Mátyás király" részben aranyozott, ezüstözött Cu emlékérem tanúsítvánnyal, kapszulában, dísztokban (35mm) T:PP patina
2982948
31320
449
Numismatik
DN "Nemzetünk nagyjai - Szent István" Ag emlékérem tanúsítvánnyal, "gyémántpor-kiemeléssel", kapszulában és dísztokban (15g/0.333) T:PP patina 2837473
31321
449
Numismatik
DN "Nemzetünk nagyjai - Mátyás Király" Ag emlékérem (10,42g/0.999/35mm) T:PP
2873665
31322
449
Numismatik
DN "Magyarok Kincstára - Mária Terézia ezüst tallér, 1780" ezüstözött réz-cink ötvözet utánveret, kapszulában, tanúsítvánnyal (40mm) T:PP 2875640
31323
449
Numismatik
DN "Magyarok Kincstára - Szlavón dénár" ezüstözött rézötvözet utánveret kapszulában (18mm) T:PP 2875599
31324
449
Numismatik
DN "Magyarok Kincstára - Lancea Regis" ezüstözött réz-cink ötvözet utánveret, kapszulában (20mm) T:PP
2875629
31325
449
Numismatik
DN " Magyarok Kincstára - I. Lipót duárius" ezüstözött Cu emlékérem sérült kapszulában (13mm) T:PP patina
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF