Moderne Beischläge, Fantasiemünzen Zahl der Lose: 157
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2957600
31387
449
8500
Modern restrikes, fantasy coins
Numismatik
Vatikán 2006. "Svájci Gárda - II. János Pál pápa" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (31,1g/0.999) T:PP patina Vatican 2006. "Switss Guard - Pope John Paul II" Ag emlékérem with certificate (31,1g/0.999) C:PP patina
2978047
31388
449
Numismatik
Vatikán 2008. 2E próbaveret T:UNC Vatican 2008. 2 Euro trial strike C:UNC
2978049
31389
449
Numismatik
Vatikán DN "XVI. Benedek" multicolour fém emlékérem (40mm) T:PP Vatican ND "Benedict XVI" multicolour metal commemorative medallion (40mm) C:PP
2958384
31390
449
Numismatik
DN "Mauritius 1847. 1 Penny bélyeg" Ag bélyegérem tanúsítvánnyal (~4-5g/0.999/25x21mm) T:PP ND "Mauritius 1847. 1 Penny stamp" Ag stamp medallion with certificate (~4-5g/0.999/25x21mm) C:PP
2957666
31391
449
Numismatik
DN "Futball Európa-bajnokság 2000 / Hollandia - Belgium - Közös rendezés" multicolour Cu-Ni emlékérem (37mm) T:PP ND "FIFA European Championship 2000 / Netherlands - Belgium - Joint organizers" multicolour Cu-Ni commemorative medallion (37mm) C:PP
2957659
31392
449
Numismatik
DN "Futball Világbajnokság Bajnoka - 2000 Franciaország" festett sárgaréz emlékérem tanúsítvánnyal (30mm) T:P ND "FIFA Wolrd Cup Champion 2000 France" painted brass commemorative medallion with certificate (30mm) C:P
2957654
31393
449
Numismatik
DN "Futball Világbajnokság Bajnoka - 1996 Németország" festett sárgaréz emlékérem tanúsítvánnyal (30mm) T:P ND "FIFA Wolrd Cup Champion 1996 Germany" painted brass commemorative medallion with certificate (30mm) C:P
2957610
31394
449
8500
Numismatik
DN "Veszélyeztetett állatvilág / Tigris - Ázsia" jelzett Ag emlékérem (31,1g/0.999) T:PP ND "Endangered fauna / Tiger - Asia" hallmarked Ag commemorative medallion (31,1g/0.999) C:PP 2978025
31395
449
Numismatik
DN "A svájci ezüstfrankok története / Svájc - Bern, Bundeshaus" ezüstözött fém emlékérem, benne 1988. 5r aranyozva, kapszulában (35mm) T:PP,XF patina ND "The Hirstory of the Silver Francs / Switzerland - Bern, Bundeshaus" metal commemorative medallion, with 1988. 5 Rappen gilt, in capsule (35mm) C:PP,XF patina 2977991
31396
449
Numismatik
DN "A svájci ezüstfrankok története / Svájc - A háború vége 1945" ezüstözött fém emlékérem, benne 1945. 1Fr Ag aranyozva, kapszulában (50mm) T:PP,XF patina ND "The Hirstory of the Silver Francs / Switzerland The End of the War 1945" silver plated metal commemorative medallion, with 1945. 1 Franc Ag gilt, in capsule (50mm) C:PP,XF patina
2977976
31397
449
Numismatik
DN "Európai pénznemek / Svájc - Thun kastély" ezüstözött fém emlékérem, benne 1984. 1r aranyozva, kapszulában (50mm) T:PP patina ND "European Currencies / Schweiz - Thun: Schloss" silver plated metal commemorative medallion, with 1984. 1 Rappen gilt, in capsule (50mm) C:PP, patina
2977972
31398
449
Numismatik
DN "Európai pénznemek / Svájc - Thun kastély" ezüstözött fém emlékérem, benne 1984. 1r aranyozva, kapszulában (51mm) T:PP patina ND "European Currencies / Schweiz - Thun: Schloss" silver plated metal commemorative medallion, with 1984. 1 Rappen gilt, in capsule (51mm) C:PP patina
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF