Militaria

Zahl der Lose: 119

32507.

Rufpreis:
1 600 HUF

32508.

Rufpreis:
800 HUF

32509.

Rufpreis:
1 000 HUF

~1960-1989. 10db katonai kitüntetés, mind mellszalagon és eredeti tokban, közte "Kiváló Szolgálatért Érdemérem", "Haza Szolgálatáért Érdemérem arany fokozat" (3x) és "Szolgálati Érdemérem 10, 15, 20, 25 és 30 év után" (4xklf) + 9db, a kitüntetésekhez tartozó szalagsáv összevarrva + 7db műbőr tok adományozói okirattal (+1db műbőr tok üresen) + 2013. "Emléklap 80. születésnapja alkalmából" + 2018. "Emléklap 85. születésnapja alkalmából" + alezredesi rangjelzés (2db) T:UNC-XF néhány tok sérült, egyik kitüntetés ragasztása elengedett
32510.

Rufpreis:
5 000 HUF

1964. "A Haza Szolgálatáért Érdemérem arany fokozat" zománcozott aranyozott bronz kitüntetés mellszalagon, eredeti tokban T:UNC NMK 696.
32511.

Rufpreis:
1 200 HUF

1964. "Szolgálati Érdemérem - Honvédelmi Érdemérem" 10 és 15 év után, aranyozott bronz kitüntetés mellszalagon, eredeti tokban (2xklf) T:XF
32512.

Rufpreis:
1 600 HUF

1964. "Szolgálati Érdemérem - Honvédelmi Érdemérem" 10, 15 20 és 25 év után, aranyozott bronz kitüntetés mellszalagon (4xklf) + 1965. "Szolgálati Érdemérem - A Haza Fegyveres Szolgálatában" 25 év után, zománcozott fém kitüntetés, mellszalagon T:UNC,AU
32513.

Rufpreis:
4 000 HUF

1967-1991. "Zalka Máté Katonai Műszaki Főiskola" zománcozott bronz jelvény (22mm) T:1-
32514.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

32515.

Rufpreis:
800 HUF

1970-1980 k. "MHSZ - Honvédelmi Kupa Lövészverseny" ezüstözött bronz emlékérem (61x61mm) T:AU,XF
32516.

Rufpreis:
1 600 HUF

~1970-1980. "Élenjáró Katona - 1" fém sapkajelvény, Magyar Néphadsereg (10x) T:1-
32517.

Rufpreis:
1 600 HUF

~1970. "Ifjú Gárda Megyei Verseny - Győztes csapat tagja" egyoldalas, öntött bronz emlékérem eredeti tokban (58mm) T:AU
32518.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF