Militaria Zahl der Lose: 119
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2817668
32507
449
Military
Numismatik
2792496
32508
449
Military
Numismatik
~1960-1970. "Magyar Honvédség Katonai Igazgatási és Adatfeldolgozó Központ" egyoldalas bronz emlékérem (63mm) T:1- 2818300
32509
449
Military
Numismatik
~1960. "Munkásőr" szolgálati jelvény kopottas dísztokban T:2
2979496
32510
449
Military
Numismatik
~1960-1989. 10db katonai kitüntetés, mind mellszalagon és eredeti tokban, közte "Kiváló Szolgálatért Érdemérem", "Haza Szolgálatáért Érdemérem arany fokozat" (3x) és "Szolgálati Érdemérem 10, 15, 20, 25 és 30 év után" (4xklf) + 9db, a kitüntetésekhez tartozó szalagsáv összevarrva + 7db műbőr tok adományozói okirattal (+1db műbőr tok üresen) + 2013. "Emléklap 80. születésnapja alkalmából" + 2018. "Emléklap 85. születésnapja alkalmából" + alezredesi rangjelzés (2db) T:UNC-XF néhány tok sérült, egyik kitüntetés ragasztása elengedett 2957694
32511
449
Military
Numismatik
1964. "A Haza Szolgálatáért Érdemérem arany fokozat" zománcozott aranyozott bronz kitüntetés mellszalagon, eredeti tokban T:UNC NMK 696. 2957704
32512
449
Military
Numismatik
1964. "Szolgálati Érdemérem - Honvédelmi Érdemérem" 10 és 15 év után, aranyozott bronz kitüntetés mellszalagon, eredeti tokban (2xklf) T:XF
2874709
32513
449
Military
Numismatik
1964. "Szolgálati Érdemérem - Honvédelmi Érdemérem" 10, 15 20 és 25 év után, aranyozott bronz kitüntetés mellszalagon (4xklf) + 1965. "Szolgálati Érdemérem - A Haza Fegyveres Szolgálatában" 25 év után, zománcozott fém kitüntetés, mellszalagon T:UNC,AU
2770567
32514
449
500
Military
Numismatik
1967-1991. "Zalka Máté Katonai Műszaki Főiskola" zománcozott bronz jelvény (22mm) T:1- 2742256
32515
449
Military
Numismatik
~1970-1980. "Élenjáró Szakaszparancsnok" ezüstözött műgyantás jelvény (40x32mm) T:1- 2842467
32516
449
Military
Numismatik
1970-1980 k. "MHSZ - Honvédelmi Kupa Lövészverseny" ezüstözött bronz emlékérem (61x61mm) T:AU,XF
2833617
32517
449
Military
Numismatik
~1970-1980. "Élenjáró Katona - 1" fém sapkajelvény, Magyar Néphadsereg (10x) T:1-
2882461
32518
449
Military
Numismatik
~1970. "Ifjú Gárda Megyei Verseny - Győztes csapat tagja" egyoldalas, öntött bronz emlékérem eredeti tokban (58mm) T:AU
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF