Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 351
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2966025
20281
448
Jewellery and precious metal items
Ezüst (Ag) karkötő, platinával lefújt markazit kövekkel. Jelzett, mesterjegyes 11,87 g
2976860
20282
448
32000
Ezüst(Ag) hólyagos peremű tálca, jelzett, alján gravírozott dátummal, 23,5×15,5 cm, nettó: 159,4 g
2976819
20283
448
Ezüst(Ag) keresztelőpohár, jelzett, m: 7,5 cm, nettó: 39,7 g 2976850
20284
448
Ezüst(Ag) tálca, jelzett, 17×11 cm, nettó: 80,7 g 2976830
20285
448
Ezüst(Ag) gyümölcsös tálka, jelzett, d: 8 cm, nettó: 40,9 g 2976834
20286
448
13000
Ezüst(Ag) áttört tálka, jelzett, d: 12 cm, nettó: 65,5 g 2976846
20287
448
34000
Ezüst(Ag) hólyagos peremű tálka, poháralátét 6 db, jelzett, d: 9,5 cm, nettó: 172,1 g 2976841
20288
448
Ezüst(Ag) asztali kínáló tálka, jelzett, d: 13 cm, nettó: 93,6 g 2974244
20289
448
14000
Ezüst(Ag) vegyes sérült ékszer tétel, bruttó: 73,2 g 2975320
20290
448
Ezüst (Ag) kígyós gyűrű. jelzett 3,59 g + ezüst cicás medál 0,6 g + ezüst medál bőr nyakláncon
2971146
20291
448
15000
Ezüst (Ag) szószmerő kanál, jelzéssel, nettó: 79 g 2966133
20292
448
Murano üvegmozaik betétes bross, jelzéssel, 4,5x3,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF