Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall

Zahl der Lose: 351

Ezüst (Ag) karkötő, platinával lefújt markazit kövekkel. Jelzett, mesterjegyes 11,87 g
20281.

Rufpreis:
8 000 HUF

Ezüst(Ag) hólyagos peremű tálca, jelzett, alján gravírozott dátummal, 23,5×15,5 cm, nettó: 159,4 g
20282.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

Ezüst(Ag) keresztelőpohár, jelzett, m: 7,5 cm, nettó: 39,7 g
20283.

Rufpreis:
8 000 HUF

Ezüst(Ag) tálca, jelzett, 17×11 cm, nettó: 80,7 g
20284.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Ezüst(Ag) gyümölcsös tálka, jelzett, d: 8 cm, nettó: 40,9 g
20285.

Rufpreis:
8 000 HUF

Ezüst(Ag) áttört tálka, jelzett, d: 12 cm, nettó: 65,5 g
20286.

Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63

Ezüst(Ag) hólyagos peremű tálka, poháralátét 6 db, jelzett, d: 9,5 cm, nettó: 172,1 g
20287.

Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25

Ezüst(Ag) asztali kínáló tálka, jelzett, d: 13 cm, nettó: 93,6 g
20288.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Ezüst(Ag) vegyes sérült ékszer tétel, bruttó: 73,2 g
20289.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Ezüst (Ag) kígyós gyűrű. jelzett 3,59 g + ezüst cicás medál 0,6 g + ezüst medál bőr nyakláncon
20290.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Ezüst (Ag) szószmerő kanál, jelzéssel, nettó: 79 g
20291.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Murano üvegmozaik betétes bross, jelzéssel, 4,5x3,5 cm
20292.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF