https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 167

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nyeste Zoltán: Recsk - Emberek az embertelenségben, Bp., 1989. Püski. Kiadói papírkötésben
1
18238.

Nyeste Zoltán: Recsk - Emberek az embertelenségben, Bp., 1989. Püski. Kiadói papírkötésben

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
EUR
,
10,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1990 A nemzeti megújhodás programja (az MDF kormány programja) + Parlamenti Almanach 1990
1
18239.

1990 A nemzeti megújhodás programja (az MDF kormány programja) + Parlamenti Almanach 1990

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Rotteck, Karl von: Allgemeine Geschichte vom Anfang der historischen Kenntniß bis auf unsere Zeit. Sechster Band (VII. köt.) Hozzákötve: Siebenter Band. (VIII. köt.) Freiburg im Breisgau, 1824, Herder'sche Kunst- und Buchhandlung, 1 t.+IV+3-228 p.+1 (kihajtható tábla) t. + 1 t.+IV+-3-304 p. Német nyelven. Korabeli aranyozott gerincű félbőr-kötésben, kopott borítóval.
1
18240.

Rotteck, Karl von: Allgemeine Geschichte vom Anfang der historischen Kenntniß bis auf unsere Zeit. Sechster Band (VII. köt.) Hozzákötve: Siebenter Band. (VIII. köt.) Freiburg im Breisgau, 1824, Herder'sche Kunst- und Buchhandlung, 1 t.+IV+3-228 p.+1 (kihajtható tábla) t. + 1 t.+IV+-3-304 p. Német nyelven. Korabeli aranyozott gerincű félbőr-kötésben, kopott borítóval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Póczos Rita: Az Árpád-kori Borsod és Bodrog vármegye településneveinek nyelvészeti elemzése. DEDIKÁLT! A Magyar Névarchívum Kiadványai 5. Debrecen, 2001., Szerzői. Kiadói papírkötés.
1
18241.

Póczos Rita: Az Árpád-kori Borsod és Bodrog vármegye településneveinek nyelvészeti elemzése. DEDIKÁLT! A Magyar Névarchívum Kiadványai 5. Debrecen, 2001., Szerzői. Kiadói papírkötés.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Dr. Varga Zoltán: Magyarország története I. (A szatmári békéig). Gimnáziumok és leánygimnáziumok VII. osztálya számára. Debrecen, 1941, Debrecen sz. kir. város és a Tiszántúli Református Egyházkerület könyvnyomda-vállalata, 149+(3) p. A szövegközi képeket Gáborjáni Szabó Kálmán rajzolta. Átkötött félvászon-kötésben, kissé sérült borítóval, a szövegben ceruzás aláhúzásokkal, széljegyzetekkel.
1
18242.

Dr. Varga Zoltán: Magyarország története I. (A szatmári békéig). Gimnáziumok és leánygimnáziumok VII. osztálya számára. Debrecen, 1941, Debrecen sz. kir. város és a Tiszántúli Református Egyházkerület könyvnyomda-vállalata, 149+(3) p. A szövegközi képeket Gáborjáni Szabó Kálmán rajzolta. Átkötött félvászon-kötésben, kissé sérült borítóval, a szövegben ceruzás aláhúzásokkal, széljegyzetekkel.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Orbán Éva: Amit az Árpádsávos zászlóról illik tudnunk. Bp., 2007, Technika Alapítvány - Szent László király Alapítvány. Kiadói papírkötés.
1
18243.

Orbán Éva: Amit az Árpádsávos zászlóról illik tudnunk. Bp., 2007, Technika Alapítvány - Szent László király Alapítvány. Kiadói papírkötés.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Dr. Dénes István: Baj van Tiszántúl! Bp., 1937, (Váradi Béla "Forum"-ny.), 139+(3) p. + 1 (kihajtható térkép) t. Kiadói papírkötés, javított gerinccel, tulajdonosi névbélyegzőkkel.
1
18244.

Dr. Dénes István: Baj van Tiszántúl! Bp., 1937, (Váradi Béla "Forum"-ny.), 139+(3) p. + 1 (kihajtható térkép) t. Kiadói papírkötés, javított gerinccel, tulajdonosi névbélyegzőkkel.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
5
 
Rugonfalvi Kiss István: A magyar nemzet hivatása. Magyar Ut Könyvek. Bp., 1936, Magyar Ut, 35+(1) p. Kiadói tűzött papírkötés, jó állapotban.
1
18245.

Rugonfalvi Kiss István: A magyar nemzet hivatása. Magyar Ut Könyvek. Bp., 1936, Magyar Ut, 35+(1) p. Kiadói tűzött papírkötés, jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Dr. vitéz ákosfalvi Szilágyi László: A székely nemesi rendi társadalom. Bp., 1937, (Franklin-ny.), 88 p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval, tulajdonosi névbejegyzéssel (Dr. Sándor Imre). A kötet szerzője, ákosfalvi vitéz dr. Szilágyi László (1897-1978) genealógus, Pest-Pilis-Solt-Kiskun vármegye tiszteletbeli főjegyzője, miniszteri tanácsos, a Johannita Lovagrend lovagja, a Pesti Református Egyházmegye világi tanácsbírája, valamint az Újpesti Református Egyház presbitere volt. A Magyar Heraldikai és Genealógiai Társaság igazgatósági választmányának tagjai közé tartozott. 1944 előtt a Belügyminisztérium referenseként a hivatalos, államilag igazolt nemességi igazolásokat intézte.
1
18246.

Dr. vitéz ákosfalvi Szilágyi László: A székely nemesi rendi társadalom. Bp., 1937, (Franklin-ny.), 88 p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval, tulajdonosi névbejegyzéssel (Dr. Sándor Imre). A kötet szerzője, ákosfalvi vitéz dr. Szilágyi László (1897-1978) genealógus, Pest-Pilis-Solt-Kiskun vármegye tiszteletbeli főjegyzője, miniszteri tanácsos, a Johannita Lovagrend lovagja, a Pesti Református Egyházmegye világi tanácsbírája, valamint az Újpesti Református Egyház presbitere volt. A Magyar Heraldikai és Genealógiai Társaság igazgatósági választmányának tagjai közé tartozott. 1944 előtt a Belügyminisztérium referenseként a hivatalos, államilag igazolt nemességi igazolásokat intézte.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Markó László: A magyar állam főméltóságai Szent Istvántól napjainkig. Budapest, 2000, Magyar Könyvklub. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban.
1
18247.

Markó László: A magyar állam főméltóságai Szent Istvántól napjainkig. Budapest, 2000, Magyar Könyvklub. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Laszlovszky József: A magyar címer története. Bp., 1989, magánkiadás. Kiadói papírkötés.
1
18248.

Laszlovszky József: A magyar címer története. Bp., 1989, magánkiadás. Kiadói papírkötés.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Bodor Pál: A hisztéria szükségállapota. Kellemetlen kézikönyv Romániáról. DEDIKÁLT! 1990, Szabad Tér. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1
18249.

Bodor Pál: A hisztéria szükségállapota. Kellemetlen kézikönyv Romániáról. DEDIKÁLT! 1990, Szabad Tér. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
1
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse