https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Militaria Zahl der Lose: 142
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2813697
33202
446
0
1000
Military
Numismatik
1
1964. "Munkásőr Emlékérem" "A haza, a nép hűséges szolgálatáért - bronz kitüntetés, mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon sérült díszdobozban T1
Das Lot is nicht erreichbar
2831173
33203
446
0
2000
Military
Numismatik
1
~1970. "(KHT) Katonai Haditorna" zománcozott aranyozott koszorús sapkajelvény (36x37mm) + "Egység Bajnokság" rátétes műgyantás Cu sapkajlvény (38x34mm) + "vállap csillag" fém jelvény (2x) (22x22mm) "KEFÉM" feliratú papírdobozban T:1-
Das Lot is nicht erreichbar
2858685
33204
446
0
1000
Military
Numismatik
1
~1970. "Magyar Néphadsereg" fegyvernemeket ábrázoló bronz emlékplakett eredeti, sérült tokban (38x37mm) T:UNC
Das Lot is nicht erreichbar
2776536
33205
446
0
1800
Military
Numismatik
1
1970. "Felszabadulási Jubileumi Emlékérem" aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel, szalagsávval, eredeti tokban, igazolvánnyal T:1 NMK 712.
Das Lot is nicht erreichbar
2910852
33206
446
0
2000
Military
Numismatik
1
~1970. "Munkásőr" zománcozott bronz állományjelvény, csavaros rögzítővel T:AU
Das Lot is nicht erreichbar
2907169
33207
446
0
2000
Military
Numismatik
1
~1970. "Zalka Máté Katonai Műszaki Főiskola" porcelán plakett "Hollóháza Hungary" gyártói jelzéssel, eredeti dobozban T:UNC
Das Lot is nicht erreichbar
2928477
33208
446
0
2000
Military
Numismatik
1
~1970-1980. 5db-os MHSZ (Magyar Honvédelmi Szövetség) műgyantás jelvény tétel, közte: Gépjárművezető-képzés, gépjárműbarát szakkörök; Könnyűbúvár szakosztály; Modellező szakosztály T:UNC,AU
Das Lot is nicht erreichbar
2858650
33209
446
0
1000
Military
Numismatik
1
~1970-1980. "Munkásőrség" zománcozott, ötéves szolgálati jelvény eredeti tokban T:UNC
Das Lot is nicht erreichbar
2833612
33210
446
0
1000
Military
Numismatik
1
~1970-1980. "Élenjáró Katona - 1" fém sapkajelvény, Magyar Néphadsereg (10x) T:1- 2886900
33211
446
0
10000
Military
Numismatik
1
Rózsa Péter (1936-2015) ~1970-1980. "MN (Magyar Néphadsereg) Hiradóverseny" kétoldalas, öntött bronz plakett (117x131mm) T:AU
Das Lot is nicht erreichbar
2833614
33212
446
0
1000
Military
Numismatik
1
~1970-1980. "Élenjáró Katona - 1" fém sapkajelvény, Magyar Néphadsereg (10x) T:1-
Das Lot is nicht erreichbar
2742249
33213
446
0
800
Military
Numismatik
1
~1970-1980. "Élenjáró Szakaszparancsnok" ezüstözött műgyantás jelvény (40x32mm) T:1-
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse