Militaria

Zahl der Lose: 142

1957. "Munkás-Paraszt Hatalomért Emlékérem" aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, szalagsávval, eredeti tokban T:AU,XF kisebb zománchibák NMK 700.
33190.

Rufpreis:
3 000 HUF

1957. "Kiváló Szolgálatért Érdemérem" aranyozott, ezüstözött, zománcozott kitüntetés mellszalagon T:AU Hungary 1957. "Distinguished Service Medal" gilt, silver plated, enamelled decoration with ribbon C:AU NMK 614.
33191.

Rufpreis:
4 000 HUF

1957. "Szolgálati Érdemérem" rátétes zománcozott, ezüstözött kitüntetés mellszalagon, mellette Honvédelmi Érdemérem szalagsáv tokban T:1- NMK 618.
33192.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

1959. "Tanácsköztársasági Emlékérem" ezüstözött bronz kitüntetés, eredeti mellszalagon, eredeti tokban T:AU NMK 702.
33193.

Rufpreis:
1 400 HUF

1959. "Tanácsköztársasági Emlékérem" ezüstözött bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:XF ph, kissé kopott ezüstözés NMK 702.
33194.

Rufpreis:
1 800 HUF

~1950-1960. "A Haza Szolgálatáért Érdemérem" arany és ezüst fokozata, aranyozott, ezüstözött, műgyantás és zománcos kitüntetés tokban + ~1980-1990. 2 pár katonai vállap T:1,1-
33195.

Rufpreis:
5 000 HUF

33196.

Rufpreis:
800 HUF

~1960-1970. "Magyar Néphadsereg" műgyantás bronz kitűző (29x27mm) T:2
33197.

Rufpreis:
600 HUF
1,63
1,88

1960-1976. (3xklf) "A Haza Szolgálatáért Érdemérem bronz, ezüst és arany fokozata" zománcozott, ezüstözött, aranyozott bronz kitüntetése mellszalagon, eredeti tokban, igazolvánnyal + "15-20-25 év a Haza Fegyveres Szolgálatában" műgyantás, aranyozott bronz kitüntetés mellszalagon, eredeti tokban, igazolvánnyal (3x) T:1- NMK 696, 624.
33198.

Rufpreis:
5 000 HUF

~1960-1980. 8db-os vegyes katonai kitűző, jelvény és sapkajelvény tétel, közte ~1973. "25 éves az MHSZ (Magyar Honvédelmi Szövetség)" műgyantás, aranyozott fém kitűző (22x16mm) T:AU,XF
33199.

Rufpreis:
2 000 HUF

~1960-1980. "MH 86. Szolnok Helikopter Bázis" egyoldalas hadifém plakett (75x65mm) T:2
33200.

Rufpreis:
4 000 HUF

1961. "Fegyvernemi bajnokság (távírász, felderítő, repülős, tüzér)" fém díjplakett zománcozott rátéttel, eredeti tokba rögzítve (47x77mm) T:AU
33201.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF