Militaria Zahl der Lose: 142
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2948204
33190
446
Military
Numismatik
1957. "Munkás-Paraszt Hatalomért Emlékérem" aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, szalagsávval, eredeti tokban T:AU,XF kisebb zománchibák NMK 700. 2929746
33191
446
Military
Numismatik
1957. "Kiváló Szolgálatért Érdemérem" aranyozott, ezüstözött, zománcozott kitüntetés mellszalagon T:AU Hungary 1957. "Distinguished Service Medal" gilt, silver plated, enamelled decoration with ribbon C:AU NMK 614.
2807013
33192
446
4400
Military
Numismatik
1957. "Szolgálati Érdemérem" rátétes zománcozott, ezüstözött kitüntetés mellszalagon, mellette Honvédelmi Érdemérem szalagsáv tokban T:1- NMK 618.
2907136
33193
446
Military
Numismatik
1959. "Tanácsköztársasági Emlékérem" ezüstözött bronz kitüntetés, eredeti mellszalagon, eredeti tokban T:AU NMK 702. 2886913
33194
446
Military
Numismatik
1959. "Tanácsköztársasági Emlékérem" ezüstözött bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:XF ph, kissé kopott ezüstözés NMK 702.
2807062
33195
446
Military
Numismatik
~1950-1960. "A Haza Szolgálatáért Érdemérem" arany és ezüst fokozata, aranyozott, ezüstözött, műgyantás és zománcos kitüntetés tokban + ~1980-1990. 2 pár katonai vállap T:1,1-
2717937
33196
446
Military
Numismatik
2830248
33197
446
600
Military
Numismatik
~1960-1970. "Magyar Néphadsereg" műgyantás bronz kitűző (29x27mm) T:2
2776483
33198
446
Military
Numismatik
1960-1976. (3xklf) "A Haza Szolgálatáért Érdemérem bronz, ezüst és arany fokozata" zománcozott, ezüstözött, aranyozott bronz kitüntetése mellszalagon, eredeti tokban, igazolvánnyal + "15-20-25 év a Haza Fegyveres Szolgálatában" műgyantás, aranyozott bronz kitüntetés mellszalagon, eredeti tokban, igazolvánnyal (3x) T:1- NMK 696, 624.
2928734
33199
446
Military
Numismatik
~1960-1980. 8db-os vegyes katonai kitűző, jelvény és sapkajelvény tétel, közte ~1973. "25 éves az MHSZ (Magyar Honvédelmi Szövetség)" műgyantás, aranyozott fém kitűző (22x16mm) T:AU,XF
2829786
33200
446
Military
Numismatik
~1960-1980. "MH 86. Szolnok Helikopter Bázis" egyoldalas hadifém plakett (75x65mm) T:2
2933287
33201
446
Military
Numismatik
1961. "Fegyvernemi bajnokság (távírász, felderítő, repülős, tüzér)" fém díjplakett zománcozott rátéttel, eredeti tokba rögzítve (47x77mm) T:AU
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF