https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Militaria Zahl der Lose: 142
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2928576
33226
446
0
4000
Military
Numismatik
1
1997. "Újszentiván" Al plakett, füllel, hátoldalán "Az újszentiváni rádiótechnikai század megalakulásának 45. évfordulója alkalmából" matricával a hátlapon (122mm) T:AU
Das Lot is nicht erreichbar
2861583
33227
446
0
14000
Military
Numismatik
1
"A Magyar Királyság kitüntetései 1920-1945" nagyméretű plakáton, képekkel a kitüntetésekről, paszpartuzva, dekoratív, fahatású műanyag keretben, üvegezve. A Hadimúzeum Alapítvány által készített másolat, a Hadtörténeti Múzeumban őrzött eredeti plakátról. Jó állapotban
Das Lot is nicht erreichbar
2695646
33228
446
0
2000
Military
Numismatik
1
1998. "Hadtörténeti Intézet és Múzeum 1918 - 1998" egyoldalas, zöld üvegplakett (~104-105mm) T:1
Das Lot is nicht erreichbar
2948563
33229
446
0
20000
Military
Numismatik
1
2002. Az "Aranykor" Kitüntető Cím bronz fokozata zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, szalagsávval dísztokban T:UNC NMK 813.
Das Lot is nicht erreichbar
2950725
33230
446
0
2000
Military
Numismatik
1
2002. "10 éves Centenárium 1992-2002 / KGYLP (Központi Gyakorló- és Lőtérparancsnokság) Várpalota" fém emlékérem dísztokban (42mm) T:PP ujjlenyomat, kis patina 2913265
33231
446
0
800
Military
Numismatik
1
2005. "Magyar Honvédség Haditechnikai Ellátó Központ - Vegyivédelmi Raktár / Vegyivédelmi technikai szolgálat alapításának évfordulójára - 55év" bronz emlékérem kapszulában (42mm) T:UNC 2826136
33232
446
0
16000
Military
Numismatik
1
~2006. "56-os Szövetség Érdemkeresztje 'Hűségért" zománcozott bronz kitüntetés szalagon, szalagsávval, "164" sorszámmal, dísztokban T:1 ~2006. "League of 56 Merit Cross 'For Loyalty" enamelled bronze decoration with ribbon with "164" serial number in case C:UNC
Das Lot is nicht erreichbar
2888745
33233
446
0
1000
Military
Numismatik
1
2010. "60 éves a Magyar Honvédség Vegyvédelmi Szolgálata" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC
Das Lot is nicht erreichbar
2890408
33234
446
0
2000
Military
Numismatik
1
Rózsa Péter (1936-) "MN (Magyar Néphadsereg)" bronz emlékplakett (105-110mm) T:AU
Das Lot is nicht erreichbar
2950761
33235
446
0
2400
Military
Numismatik
1
DN "Zrínyi Miklós Katonai Akadémia" zománcozott, ezüstözött bronz iskolajelvények eredeti tokjukban (2xklf) (46x33mm) T:XF 2928493
33236
446
0
2000
Military
Numismatik
1
DN "Zrínyi Miklós Katonai Akadémia - Hadműveleti Akadémiai jelvény" zománcozott fém sapkajelvény (46x33mm) T:AU
Das Lot is nicht erreichbar
2829683
33237
446
0
800
Military
Numismatik
1
DN "Magyar Honvédelmi Szövetség - 30" egyoldalas bronz emlékérem (72mm) T:2 patina
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse