Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden Zahl der Lose: 220
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2911541
33368
446
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
1970. "Felszabadulási Jubileumi Emlékérem" aranyozott, műgyantás bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, igazolvánnyal, eredeti tokban T:UNC NMK 712.
2910615
33369
446
Numismatik
1970. "Felszabadulási Jubileumi Emlékérem" aranyozott, műgyantás bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, eredeti tokban T:UNC NMK 712.
2910614
33370
446
Numismatik
2948232
33371
446
Numismatik
2473330
33372
446
Numismatik
1970. "Felszabadulási Jubileumi Emlékérem" aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon + 1985. "Munka Érdemrend" bronz fokozata Br zománcozott kitüntetés mellszalaggal T:1- NMK 601., 712.
2949958
33373
446
Numismatik
~1970. "A Külkereskedelem Kiváló Dolgozója" aranyozott, zománcozott jelvény miniatűrrel, eredeti tokban (~30mm) T:AU 2928300
33374
446
Numismatik
~1970. "Az Ipari Szövetkezet Kiváló Dolgozója" aranyozott, műgyantás fém kitüntető jelvény miniatűrrel, eredeti tokban T:XF
2932303
33375
446
Numismatik
~1970. "Magyar-Szovjet Baráti Társaság" műgyantás aranyozott jelvény (40mm) T:AU
2830701
33376
446
Numismatik
~1970. "Szocialista brigád" arany fokozatú műgyantás kitüntető jelvény miniatűrrel, tokban (27mm) + "A szövetkezeti ipar kiváló dolgozója" műgyantás, rátétes jelvény miniatűrrel, eredeti, hiányzó fedelű dobozban (40mm) T:1 sérült tokok
2684585
33377
446
500
Numismatik
~1970. "25 éves Tanácsi Munkáért" zománcozott fém kitüntető jelvény eredeti tokban T:1,1-
2912489
33378
446
Numismatik
1970. "Bányász Szolgálati Érdemérem arany fokozata" műgyantás fém kitüntetés mellszalagon, adományozói lappal T:XF
2828619
33379
446
Numismatik
~1970. "Váci Közgazdasági Szakközépiskola" zománcozott bronz iskolajelvény (38x34mm) T:1- hajlott tű
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF