Foto

Zahl der Lose: 425

cca 1860-1870 Báró orczi Orczy Béla (1822-1917), Orczy Ferenc és Orczy Andor, kartonra kasírozott fotó, Simonyi Antal (1821-1892) pesti fényirdájából, szárazpecséttel jelzett, a karton szélén kisebb szakadással, 17x13,5 cm
13710.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

cca 1920-1930 Edith Denise táncosnő, előadóművész, 3 db feliratozott, pecséttel jelzett fotó, néhány kis sérüléssel, 17,5x11 cm és 23x17 cm között
13711.

Rufpreis:
4 000 HUF

13712.

Rufpreis:
1 000 HUF

13713.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

1922 Függetlenség napi megemlékezés a városligeti Washington szobor előtt, rajta Póka-Pivny Béla, Vikár Béla, Zlinszky Ludwig Ernő, Zseny József, gróf Apponyi Albert, Ulysses Grant-Smith ideiglenes amerikai ügyvivő, követségi megbízott, Pekár Gyula, Paikert Alajos, Csiszárik János választott püspök és mások, feliratozva, nevesítve (nem aláírások), papírra ragasztva, a sarkain hiánnyal. 13,5x23,5 cm
13714.

Rufpreis:
6 000 HUF

1888 Viktória (1840-1901) német császárné portréja. Keményhátú fotó, üvegezett keretben, Reichard & Lindner műterme, hátoldalán kézírásos jegyzettel, 16x10 cm
13715.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Eperjes Károly (1954-) színművész filmjelenetekben, 2 db fotó, sérülésekkel, 23,5×18 cm
13716.

Rufpreis:
2 000 HUF

Tasnády Fekete Mária (1911-2001) és Jávor Pál (1902-1959) egy filmjelenetben, pecséttel jelzett fotó, szélén kisebb foltok, 24×30 cm
13717.

Rufpreis:
4 000 HUF

1917 Engel Vilmosné Garai Ilonának (1892-1972), és férje Engel Vilmos (1879-1969) a Szegedi Napló főszerkesztőjének fotója, fotó kartonon, a fotó részben elvált a kartontól, sérült kartonnal, 17x21 cm, teljes: 34x25 cm
13718.

Rufpreis:
4 000 HUF

13719.

Rufpreis:
4 000 HUF

13720.

Rufpreis:
4 000 HUF

cca 1890 Budapest, pesti rakpart, háttérben a Lánchíddal. Keményhátú fotó, foltokkal, 10x13 cm
13721.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF