Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 257

Balassa M. Iván: A parasztház évszázadai. A magyar lakóház középkori fejlődésének vázlata. Békéscsaba, 1985, Békés Megyei Tanács VB. Kiadói egészvászonkötés, kiadói papír védőborítóban. Megjelent 1500 példányban
18533.

Rufpreis:
1 200 HUF

18534.

Rufpreis:
2 400 HUF

Rendezői műhely. /Cikkgyűjtemény./ Vál. és szerk.: Csányi Miklós, Homoródy József. Filmművészeti Könyvtár 24. Bp., 1965., Magyar Filmtudományi Intézet és Filmarchívum. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval. Megjelent 350 példányban.
18535.

Rufpreis:
1 000 HUF

Alexander Horwath: The Last Great American Picture Show. New Hollywood 1967-1976. Wien, 1995, Wespennest. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
18536.

Rufpreis:
2 000 HUF

Imre Holl: Funde aus dem Zisterzienserkloster von Pilis. Bp., 2000. Varia Archeologica Hungarica. Kiadói papírkötésben. 230 p.
18537.

Rufpreis:
1 200 HUF

Bibliotheca Corviniana. Corvina kiadó, Helikon kiadó, 1982, francia nyelven. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papírborítóval.
18538.

Rufpreis:
2 000 HUF

Genthon István: Rippl-Rónai. Bp., 1958., Képzőművészeti Alap. Gazdag képanyaggal, a művész munkáinak reprodukcióival illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói javított, kissé szakadt, kissé kopott papír védőborítóban.
18539.

Rufpreis:
2 800 HUF

Konfár Gyula, 3 db művészeti katalógus: Konfár Gyula. Szerk.: Rideg Gábor; Konfár Gyula: Napszakok; Konfár Gyula: Átváltozások. Vác, 1994-1996, szerzői kiadás. Gazdag képanyaggal, Konfár Gyula műveinek reprodukcióival illusztrálva. Angol, német és magyar nyelven. Kiadói papírkötés, jó állapotban, kiadói mappában.
18540.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

El Kazovszkij. (Kiállítási katalógus). Bp., 2005, Műcsarnok. Gazdag képanyaggal, El Kazovszkij műveinek reprodukcióival illusztrálva. Orosz és angol nyelven. Kiadói papírkötés.
18541.

Rufpreis:
2 000 HUF

1965-1966 A Művészettörténeti Értesítő 4 db száma
18542.

Rufpreis:
2 000 HUF

1970-1976 A Művészettörténeti Értesítő 10 db száma, vegyes állapotban
18543.

Rufpreis:
2 000 HUF

Der Hochbau. Band I. Fassadendetails. 30 Tafeln mit 40 Abbildungen. Herausgegeben von der Zeitschrift Der Architekt. Wien, é.n. (cca 1910), Eduard Kosmack, 1 (címkép) + 30 (fekete-fehér képtáblák) + 1 (tartalomjegyzék) t. Szecessziós épületeket bemutató, német nyelvű album. Mappa / fűzés nélkül, helyenként kissé sérült lapszélekkel, saroktörésekkel.
18544.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF