Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 257

18653.

Rufpreis:
10 000 HUF

18654.

Rufpreis:
1 400 HUF

18655.

Rufpreis:
2 000 HUF

Sümegi György: Kép-szó. Képzőművészek '56-ról. Bp., 2004., PolgART. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés
18656.

Rufpreis:
1 600 HUF

Nigel Hawkes: A világ építészete. Az építészet világa. Az ókortól a XXI. századig. Bp.,1990, Gulliver-Fabula. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóval.
18657.

Rufpreis:
1 800 HUF

Lajta Edit: Brocky Károly (1807-1855.) Bp., 1984., Képzőművészeti Kiadó. Számos szövegközi és egészoldalas képpel, Brocky Károly műveinek reprodukcióival illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.
18658.

Rufpreis:
1 200 HUF

Gádor Endre - Pogány Ö. Gábor: Magyar szobrászat. Bp., 1953., Képzőművészeti Alap. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói félvászon-kötésben, kopott borítóval, volt könyvtári példány.
18659.

Rufpreis:
1 400 HUF

Végvári Lajos: Munkácsy Mihály. 1844-1900. Bp., 1983, Képzőművészeti Kiadó. Számos szövegközi és egészoldalas képpel, Munkácsy Mihály műveinek reprodukcióival illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban.
18660.

Rufpreis:
1 200 HUF

18661.

Rufpreis:
3 000 HUF

18662.

Rufpreis:
3 000 HUF

18663.

Rufpreis:
3 000 HUF

18664.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF