Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 457
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2819462
10422
443
2796137
10423
443
Ujváry Lajos (1925-2006): Vízparti táj. Olajpasztell, karton, jelzett. Üvegezett fakeretben, 47×62 cm 2819475
10424
443
2915884
10425
443
William (Wilhelm) Unger (1837-1932): Lépcső Ravekko felé Amalfiból. Rézkarc,papír, jelzett a karcon. Lap széle foltos. 18,5x13,5 cm
2844280
10426
443
95000
Újházy Ferenc (1827-1921): Virágos park. Olaj, vászon, jelezve balra lent. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 46x58 cm / oil on canvas, signed lower left, framed
2856393
10427
443
28000
V. Tóth László (1930-2001): Cséplés. Olaj, karton. Jelezve balra lent. Hátoldalán egy másik mű vázlatával, autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéivel. Üvegezett fakeretben, 45×65 cm. / oil on board, signed, framed 2915163
10428
443
Vadász Endre (1901-1944): Szent család (Daumier után), színezett fametszet, papír, jelzett, számozott (49/100), paszpartuban, 19x24 cm
2803718
10429
443
180000
2915625
10430
443
4200
Varga Gyula (1935-2002): Tengeri csata. Rézkarc, papír. Jelzett. Kissé foltos. Paszpartuban. 24x39 cm 2924093
10431
443
Varga Mátyás (1910-2002): Nyári álás. Rézkarc, papír, jelzett, 19,5×29,5 cm
2924110
10432
443
Varga Mátyás (1910-2002): Halászbárkák, 1935. Fametszet, papír, jelzett a metszeten, 10,5×14,5 cm, 2924131
10433
443
Varga Mátyás (1910-2002): Budapest 1873-1973. Fametszet, papír, jelzett, paszpartuban. 9x26 cm. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF