Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 457

10422.

Rufpreis:
6 000 HUF

Ujváry Lajos (1925-2006): Vízparti táj. Olajpasztell, karton, jelzett. Üvegezett fakeretben, 47×62 cm
10423.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

10424.

Rufpreis:
6 000 HUF

William (Wilhelm) Unger (1837-1932): Lépcső Ravekko felé Amalfiból. Rézkarc,papír, jelzett a karcon. Lap széle foltos. 18,5x13,5 cm
10425.

Rufpreis:
1 600 HUF

Újházy Ferenc (1827-1921): Virágos park. Olaj, vászon, jelezve balra lent. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 46x58 cm / oil on canvas, signed lower left, framed
10426.

Rufpreis:
95 000 HUF
257,45
296,88

V. Tóth László (1930-2001): Cséplés. Olaj, karton. Jelezve balra lent. Hátoldalán egy másik mű vázlatával, autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéivel. Üvegezett fakeretben, 45×65 cm. / oil on board, signed, framed
10427.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Vadász Endre (1901-1944): Szent család (Daumier után), színezett fametszet, papír, jelzett, számozott (49/100), paszpartuban, 19x24 cm
10428.

Rufpreis:
12 000 HUF

10429.

Rufpreis:
180 000 HUF
487,80
562,50

Varga Gyula (1935-2002): Tengeri csata. Rézkarc, papír. Jelzett. Kissé foltos. Paszpartuban. 24x39 cm
10430.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Varga Mátyás (1910-2002): Nyári álás. Rézkarc, papír, jelzett, 19,5×29,5 cm
10431.

Rufpreis:
3 000 HUF

Varga Mátyás (1910-2002): Halászbárkák, 1935. Fametszet, papír, jelzett a metszeten, 10,5×14,5 cm,
10432.

Rufpreis:
2 800 HUF

Varga Mátyás (1910-2002): Budapest 1873-1973. Fametszet, papír, jelzett, paszpartuban. 9x26 cm.
10433.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF