Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 457

Károlyi András (1938-): Álom és valóság. Ofszet, tus, akvarell, kréta, papír, jelzett, számozott, 19,5x39 cm. Egyedileg színezett, gyűjtői darab!
10217.

Rufpreis:
5 000 HUF

Kelemen József (1880-1944): Munkácsi utcarészlet (Kárpátalja). Olaj, karton. Jelezve jobbra lent. Dekoratív, sérült fakeretben. 42x69 cm
10218.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

10219.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

10220.

Rufpreis:
2 400 HUF

10221.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

10222.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Kiss Elek (1938-1995): Színes kép, 1990. Olaj, vegyes technika, farost. Jelezve jobbra lent. 38x38 cm. Fakeretben.
10223.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

10224.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

10225.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

10226.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Kassák Lajos utánnyomás, ofszet nyomat, kartonra kasírozva, jelzés nélkül, 30x20,5 cm
10227.

Rufpreis:
5 000 HUF

Kondor Lajos (1926-2006): BNV Budapesti Nemzetközi Vásár. Rézkarc, papír, jelzett, 19,5x29 cm
10228.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF