https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 457
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2867724
10217
443
0
5000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Károlyi András (1938-): Álom és valóság. Ofszet, tus, akvarell, kréta, papír, jelzett, számozott, 19,5x39 cm. Egyedileg színezett, gyűjtői darab! 2921810
10218
443
0
60000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Kelemen József (1880-1944): Munkácsi utcarészlet (Kárpátalja). Olaj, karton. Jelezve jobbra lent. Dekoratív, sérült fakeretben. 42x69 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2732282
10219
443
0
2200
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Kiss Attila (1941-): Bulgária, naposparti részlet. Filctoll, papír, jelzett, papírra kasírozva, 19,5x27,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2732267
10220
443
0
2400
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Kiss Attila (1941-): Herend, új lakótelep. Filctoll, papír, jelzett, papírra kasírozva, 12,5x30 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2732264
10221
443
0
2600
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Kiss Attila (1941-): Balaton. Filctoll, papír, jelzett, papírra kasírozva, 12x21 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2732260
10222
443
0
2600
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Kiss Attila (1941-): Balatonrendes, utcarészlet. Filctoll, papír, jelzett, papírra kasírozva, 15x30,5cm
Das Lot is nicht erreichbar
2888541
10223
443
0
20000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Kiss Elek (1938-1995): Színes kép, 1990. Olaj, vegyes technika, farost. Jelezve jobbra lent. 38x38 cm. Fakeretben.
Das Lot is nicht erreichbar
2888544
10224
443
0
9000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Kiss Elek (1938-1995): Szürreális táj (cím nélkül). Akvarell, papír. Jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben. 29x19 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2782108
10225
443
0
15000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Klimó István (1883-1961): Portré. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent, 68×55 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2819193
10226
443
0
24000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Kohán György (1910-1966): Baba portré, 1950. Ceruza, papír, jelzett. Dekoratív, üvegezett fa keretben, a lap kissé foltos, 31x22 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2924668
10227
443
0
5000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Kassák Lajos utánnyomás, ofszet nyomat, kartonra kasírozva, jelzés nélkül, 30x20,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2921583
10228
443
0
3600
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Kondor Lajos (1926-2006): BNV Budapesti Nemzetközi Vásár. Rézkarc, papír, jelzett, 19,5x29 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse