Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 457

Haller József (1935-2017): Női akt, 1986. Monotípia, papír, jelezve jobbra lent. 40x30 cm. / József Haller (1935-2017), Transylvanian painter: Nude. Monotype on paper, signed lower right. 40x30 cm.
10169.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

10170.

Rufpreis:
5 000 HUF

10171.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

10172.

Rufpreis:
140 000 HUF
379,40
437,50

10173.

Rufpreis:
46 000 HUF
124,66
143,75

10174.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

10175.

Rufpreis:
70 000 HUF
189,70
218,75

Hevesi Dénes Árpád (1940-): Áramlás. Zománcfesték, vászon. Jelzés nélkül. 30x30 cm
10176.

Rufpreis:
3 000 HUF

Hevesi Dénes Árpád (1940-): Gesztus. Zománcfesték, vászon. Jelzés nélkül. 40x40 cm
10177.

Rufpreis:
3 000 HUF

10178.

Rufpreis:
2 400 HUF

Hincz Gyula (1904-1986): Ellenforradalom 1956. Rézkarc, papír, jelzett. 20×29 cm.
10179.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Hincz Gyula (1904-1986): Zene, rézkarc, papír, jelzett, számozott (12/100), lapszéli apró sérüléssel, 30×39 cm
10180.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF