https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 457
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2917606
10169
443
0
18000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Haller József (1935-2017): Női akt, 1986. Monotípia, papír, jelezve jobbra lent. 40x30 cm. / József Haller (1935-2017), Transylvanian painter: Nude. Monotype on paper, signed lower right. 40x30 cm. 2824298
10170
443
0
5000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Havasi Szilvia (1982-): Őszi erdő. Akril, farost, jelzett 30 x 40 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2846231
10171
443
0
22000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-torony. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. jelzéssel. 37x27 cm. / Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-tower. Screenprint on paper, signed, E.A. artist's proof, 37x27 cm.
Das Lot is nicht erreichbar
2850782
10172
443
0
140000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Hetey Katalin (1924-2010): Geometrikus kompozíció. Monotípia, papír. Jelzett. 20×23 cm. Üvegezett fakeretben.
Das Lot is nicht erreichbar
2773571
10173
443
0
46000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Hetényi Tibor (1891-1977): Színes táj. Olaj, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, hátoldalán névvel feliratozott, 39,5x59,5cm
Das Lot is nicht erreichbar
2819504
10174
443
0
60000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Hetényi Tibor (1891-1977): Hölgy sárga ruhában. Akvarell, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, hátoldalán feliratozott, 83x53 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2798287
10175
443
0
70000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Hetényi Tibor (1891-1977): Abszatrakt kompozíció. Olaj, papír, jelzés nélkül, jobb alsó sarkában kissé sérült, paszpartuban, hátoldalán feliratozott, 83x57 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2846413
10176
443
0
3000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Hevesi Dénes Árpád (1940-): Áramlás. Zománcfesték, vászon. Jelzés nélkül. 30x30 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2846415
10177
443
0
3000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Hevesi Dénes Árpád (1940-): Gesztus. Zománcfesték, vászon. Jelzés nélkül. 40x40 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2897210
10178
443
0
2400
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Hévizi Éva (1946-): Életfa. Linómetszet, papír, jelzett. Kissé foltos. Paszpartuban. 30x24 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2921569
10179
443
0
9000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Hincz Gyula (1904-1986): Ellenforradalom 1956. Rézkarc, papír, jelzett. 20×29 cm.
Das Lot is nicht erreichbar
2920952
10180
443
0
19000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Hincz Gyula (1904-1986): Zene, rézkarc, papír, jelzett, számozott (12/100), lapszéli apró sérüléssel, 30×39 cm
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse