https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 367

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
1988. "SZOCFILEX '88 / Nemzetközi Bélyegkiállítás - Kecskemét 1988. VIII.12-21." kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU
1
31436.

1988. "SZOCFILEX '88 / Nemzetközi Bélyegkiállítás - Kecskemét 1988. VIII.12-21." kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1989. "90 éves a Magyar Ebtenyésztők Országos Egyesülete / Jubileumi Emlékérem" kétoldalas, öntött bronz (68mm) T:AU
1
31437.

1989. "90 éves a Magyar Ebtenyésztők Országos Egyesülete / Jubileumi Emlékérem" kétoldalas, öntött bronz (68mm) T:AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
EUR
,
11,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1991. "II. János Pál pápa / Esztergomi Bazilika" jelzett Ag emlékérem (31,31g/0.999/42,5mm) T:AU patina, ujjlenyomat, karc
1
31438.

1991. "II. János Pál pápa / Esztergomi Bazilika" jelzett Ag emlékérem (31,31g/0.999/42,5mm) T:AU patina, ujjlenyomat, karc

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
EUR
,
34,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1991. "Dr. Papp Simon - A dunántúli olajvidéki osztály első elnöke / OMBKE - Kőolaj-, Földgáz és Vízbányászati Szakosztály 1941-1991" bronz emlékérem eredeti tokban (42,5mm) T:UNC
1
31439.

1991. "Dr. Papp Simon - A dunántúli olajvidéki osztály első elnöke / OMBKE - Kőolaj-, Földgáz és Vízbányászati Szakosztály 1941-1991" bronz emlékérem eredeti tokban (42,5mm) T:UNC

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1992. "Reiterverein Wolfratshausen / Sárkányölő Szent György" bronz vadász emlékérem (80mm) T:XF patina
1
31440.

1992. "Reiterverein Wolfratshausen / Sárkányölő Szent György" bronz vadász emlékérem (80mm) T:XF patina

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 800 HUF
7,59
EUR
,
8,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1993. "Fényes Imre Díj" egyoldalas bronz emlékérem sérült bársonyborítású dísztokban (86mm). A Vermes Miklós Alapítvány által 1993-ban életre hívott díjat a fizika tudományterületének kiválóságai részére ítéli oda a kuratórium, első díjazottként Ferenczi György fizikus posztumusz kapta meg. T:1-
1
31441.

1993. "Fényes Imre Díj" egyoldalas bronz emlékérem sérült bársonyborítású dísztokban (86mm). A Vermes Miklós Alapítvány által 1993-ban életre hívott díjat a fizika tudományterületének kiválóságai részére ítéli oda a kuratórium, első díjazottként Ferenczi György fizikus posztumusz kapta meg. T:1-

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1996. "A Honfoglalás 1100. évfordulója 1996" jelzett Ag emlékérem, tanúsítvánnyal, dísztokban (93,31g/0.925/50mm) T:UNC (eredetileg PP) patina
1
31442.

1996. "A Honfoglalás 1100. évfordulója 1996" jelzett Ag emlékérem, tanúsítvánnyal, dísztokban (93,31g/0.925/50mm) T:UNC (eredetileg PP) patina

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
EUR
,
112,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1996. Magyar Reformátusok III. Világtalálkozója / Partium, Erdély" aranyozott emlékérem (42,5mm) T:1- (eredetileg PP)
1
31443.

1996. Magyar Reformátusok III. Világtalálkozója / Partium, Erdély" aranyozott emlékérem (42,5mm) T:1- (eredetileg PP)

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1996. "Központi Rendeltetésű Szervezetek Parancsnoksága 1971-1996" aranyozott fém emlékérem (31x26mm) T:1-
1
31444.

1996. "Központi Rendeltetésű Szervezetek Parancsnoksága 1971-1996" aranyozott fém emlékérem (31x26mm) T:1-

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
1998. "Magyar Hivatalos Közlönykiadó 1998 / Az első hivatalos közlöny megjelenésének 150. évfordulójának emlékére - Magyar Közlöny 1848-1998" kétoldalas, jelzett Ag emlékérem (31,08g/0.999/43mm) T:XF fémpróba miatt anyaghiány, patina
1
31445.

1998. "Magyar Hivatalos Közlönykiadó 1998 / Az első hivatalos közlöny megjelenésének 150. évfordulójának emlékére - Magyar Közlöny 1848-1998" kétoldalas, jelzett Ag emlékérem (31,08g/0.999/43mm) T:XF fémpróba miatt anyaghiány, patina

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
EUR
,
28,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1999. "Lillafüred Shaver Konferencia 1999" egyoldalas bronz plakett (110mm) T:2 patina, hátoldalán ragasztófolt
1
31446.

1999. "Lillafüred Shaver Konferencia 1999" egyoldalas bronz plakett (110mm) T:2 patina, hátoldalán ragasztófolt

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
1
 
1999. "Szent László" kétoldalas, bisquit porcelán jubileumi emlékérem (40mm) T:1-
1
31447.

1999. "Szent László" kétoldalas, bisquit porcelán jubileumi emlékérem (40mm) T:1-

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse