Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 367
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2839432
31436
441
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
2895454
31437
441
Numismatik
2838118
31438
441
11000
Numismatik
1991. "II. János Pál pápa / Esztergomi Bazilika" jelzett Ag emlékérem (31,31g/0.999/42,5mm) T:AU patina, ujjlenyomat, karc
2899592
31439
441
Numismatik
2867262
31440
441
Numismatik
1992. "Reiterverein Wolfratshausen / Sárkányölő Szent György" bronz vadász emlékérem (80mm) T:XF patina
2822092
31441
441
Numismatik
2899465
31442
441
36000
Numismatik
2811719
31443
441
Numismatik
1996. Magyar Reformátusok III. Világtalálkozója / Partium, Erdély" aranyozott emlékérem (42,5mm) T:1- (eredetileg PP)
2754545
31444
441
Numismatik
1996. "Központi Rendeltetésű Szervezetek Parancsnoksága 1971-1996" aranyozott fém emlékérem (31x26mm) T:1- 2882928
31445
441
Numismatik
1998. "Magyar Hivatalos Közlönykiadó 1998 / Az első hivatalos közlöny megjelenésének 150. évfordulójának emlékére - Magyar Közlöny 1848-1998" kétoldalas, jelzett Ag emlékérem (31,08g/0.999/43mm) T:XF fémpróba miatt anyaghiány, patina
2770467
31446
441
Numismatik
1999. "Lillafüred Shaver Konferencia 1999" egyoldalas bronz plakett (110mm) T:2 patina, hátoldalán ragasztófolt 2846351
31447
441
Numismatik
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF