Rejtő Jenő (G. Lavery): Tigrisvér. Sajtó alá rendezte: Révai Gyula. Bécs, [1968], Novák G.m.b.H., 144 p. Emigráns kiadás. A borítón Volenszky Tibor grafikájával. Kiadói papírkötés, a gerincen kis sérüléssel, az utolsó lap sérült.
Tóth Béla: A magyar anekdotakincs. Thesaurus anecdoton hungarorum. VI. kötet. Gyűjtötte és magyarázza: - -. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp., én., Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, festett lapélekkel, Wolfner-kötés, kopott borítóval, laza kötéssel.
Noszlopi László: A titkos erők és tanítások lélektana. Varázslat, álomfejtés, médiumizmus. Bp., 1943, Pantheon, 136 p. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, rossz állapotban, ázott, hullámos borítóval és lapokkal.
Hoffmann, Ernst Theodor Amadäus: Az ördög bájitala. Medardus testvér, kapucinus barát hátrahagyott írásai. Ford.: Fónagy Béla. I-II. köt. [Egy kötetben]. Bp., 1920, Kazinczy, 156+(1) p., 152+(2) p. Első magyar nyelvű kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, kissé kopott gerinccel, a lapok szélén helyenként kisebb szúrágta lyukakkal.
Devecseri Gábor: Barátaimhoz. Versek. Bp., 1939., Officina, 59+5 p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, a gerincen és az elülső táblán kis sérüléssel.
Makkai János: A háború utáni Magyarország. Bp., 1937, Kir. M. Egyetemi Nyomda, 216 p. Második kiadás. Kiadói papírkötésben, kissé foltos, kissé szakadt borítóval.
Karinthy Frigyes: Üzenet a palackban. Bp.,[1938.],Cserépfalvi, 80+1 p. Első kiadás. A borító Győry Miklós munkája. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval, kissé szakadozott borítószélekkel.