Slowakei

Zahl der Lose: 795

1905 Manin-szoros, Maninschlucht, Manínska tiesnava; Vágvölgy Zászkalje felől. Gansel Lipót 63. / Das Waagtal / Povazie / Váh Valley from Zaskalie (b)
42235.
Materialzeichen T4

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

1905 Máriavölgy, Marienthal bei Pressburg, Marianka (Pozsony, Bratislava); kastély télen este / castle at night in winter (EK)
42236.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

1900 Máriavölgy, Marienthal bei Pressburg, Marianka (Pozsony, Bratislava); Schloss, Waschhaus u. Schieferwerks Kanzlei, Schramms Handlung u. Hotel Millenium, Schieferwerk, Gasthaus zum Raben / kastély, Palagyár, Mosóház és palagyár iroda, Schramm üzlete, Millennium szálloda, vendéglő / castle, slate factory, wash house and office, shop, hotel, inn. Kunstanstalt Karl Schwidernoch Art Nouveau, floral, litho (EK)
42237.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
12 000 HUF

1943 Máriavölgy, Marienthal bei Pressburg, Marianka (Pozsony, Bratislava); Kápolna, kegyhely / chapel
42238.
Materialzeichen T2

Rufpreis:
1 000 HUF

Matlárháza, Matliary, Tatranské Matliare (Magas-Tátra, Vysoké Tatry); szálloda, nyaraló / hotel, villa (EB)
42239.
Materialzeichen T3/4

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

1907 Matlárháza, Matliary, Tatranské Matliare (Magas-Tátra, Vysoké Tatry); Cattarino S. kiadása 1905. 208. sz.
42240.
Materialzeichen T2

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

1913 Matlárháza, Matliary, Tatranské Matliare (Magas-Tátra, Vysoké Tatry); villa. Divald Károly fia kiadása / villa, spa (EK)
42241.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

1910 Merény, Vondrisel, Nálepkovo; W.L. Bp. 2726. (EB)
42242.
Materialzeichen T3

Rufpreis:
1 600 HUF

Modor, Modra; Deák Ferenc tér, templom, üzletek. Levius P.S. kiadása / square, church, shops (felszíni sérülés / surface damage)
42243.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
2 800 HUF

Murány, Murányalja, Murán; Cigánka / Cigányka / rock. Desider Fehér photo
42244.
Materialzeichen T2

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

1914 Nagybiccse, Nagy-Bittse, Bytca; várkastély. Kemény József kiadása / Bytciansky zámok / Schloss / castle (EK)
42245.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

Nagykapos, Velke Kapusany; utca, gyógyszertár. Vilém Heimann kiadása / street, pharmacy
42246.
Materialzeichen T2

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF