https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Weltweit Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 189

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
NDK 1983. "AZ NDK 1983-as Martin Luther kitüntetése - Az NDK fővárosa, Berlin Állami Múzeuma" meisseni porcelán plakett (101mm) T:1- GDR 1983. "Martin Luther Ehrung 1983 der Deutschen Demokratischen Republik- Staatliche Museen zu Berlin Haupstadt der DDR (Martin Luther Honor 1983 of the GDR - National Museum of Berlin, Capital of the GDR)" Meissen porcelain plaque . (101mm) C:1-
1
33090.

NDK 1983. "AZ NDK 1983-as Martin Luther kitüntetése - Az NDK fővárosa, Berlin Állami Múzeuma" meisseni porcelán plakett (101mm) T:1- GDR 1983. "Martin Luther Ehrung 1983 der Deutschen Demokratischen Republik- Staatliche Museen zu Berlin Haupstadt der DDR (Martin Luther Honor 1983 of the GDR - National Museum of Berlin, Capital of the GDR)" Meissen porcelain plaque . (101mm) C:1-

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
1
 
NDK 1986 "Drezda - Érmekiállítás" meisseni kerámia emlékérem (58mm) T:1 GDR 1986" Dresden - Münzausstellung" Meissen ceramic commemorative medal (58mm) C:UNC
1
33091.

NDK 1986 "Drezda - Érmekiállítás" meisseni kerámia emlékérem (58mm) T:1 GDR 1986" Dresden - Münzausstellung" Meissen ceramic commemorative medal (58mm) C:UNC

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 800 HUF
7,59
EUR
,
8,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Német Demokratikus Köztársaság 1987. "Christoph Wilhelm Hufeland / 20 éves a Numizmatikai Csoport" kétoldalas bronz emlékérem, Szign.:Helmut König (40mm) T:1- German Democratic Republic 1987. "Christoph Wilhelm Hufeland / 20 years specialist group numismatics Bad Langensal" two-sided bronze commemorative medallion, Sign.:Helmut König (40mm) C:AU
1
33092.

Német Demokratikus Köztársaság 1987. "Christoph Wilhelm Hufeland / 20 éves a Numizmatikai Csoport" kétoldalas bronz emlékérem, Szign.:Helmut König (40mm) T:1- German Democratic Republic 1987. "Christoph Wilhelm Hufeland / 20 years specialist group numismatics Bad Langensal" two-sided bronze commemorative medallion, Sign.:Helmut König (40mm) C:AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Német Demokratikus Köztársaság 1988. "Higiéniai Intézet Friedrich Loeffler 1888-1988" kétoldalas fém emlékérem (35mm) T:1- German Democratic Republic 1988. "Hygiene Institute Friedrich Loeffler 1888-1988" two-sided metal commemorative medallion (35mm) C:AU
1
33093.

Német Demokratikus Köztársaság 1988. "Higiéniai Intézet Friedrich Loeffler 1888-1988" kétoldalas fém emlékérem (35mm) T:1- German Democratic Republic 1988. "Hygiene Institute Friedrich Loeffler 1888-1988" two-sided metal commemorative medallion (35mm) C:AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Német Demokratikus Köztársaság 1989. "50 éves a Sebészeti Klinika" kétoldalas bronz emlékérem (40mm) T:1- kis patina German Democratic Republic 1989. "Surgical Clinic is 50 years old" two-sided bronze commemorative medallion (40mm) C:AU small patina
1
33094.

Német Demokratikus Köztársaság 1989. "50 éves a Sebészeti Klinika" kétoldalas bronz emlékérem (40mm) T:1- kis patina German Democratic Republic 1989. "Surgical Clinic is 50 years old" two-sided bronze commemorative medallion (40mm) C:AU small patina

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Német Demokratikus Köztársaság DN "A. Bebel" kerámia érem a Meisseni Porcelánmanufaktúra gyártói jelzésével (60x42mm) T:1 German Democratic Republic ND "A. Bebel" ceramic medal with Porcelain Manufactory of Meissen's maker's mark (60x42mm) C:UNC
1
33095.

Német Demokratikus Köztársaság DN "A. Bebel" kerámia érem a Meisseni Porcelánmanufaktúra gyártói jelzésével (60x42mm) T:1 German Democratic Republic ND "A. Bebel" ceramic medal with Porcelain Manufactory of Meissen's maker's mark (60x42mm) C:UNC

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
NDK DN "Berlini múzeum - Humbodt" meisseni biszkvit porcelán emlékérem" (59mm) T:1 GDR ND "Berlin museum - Humboldt" porcelain commemorative coin (59 mm) C:UNC
1
33096.

NDK DN "Berlini múzeum - Humbodt" meisseni biszkvit porcelán emlékérem" (59mm) T:1 GDR ND "Berlin museum - Humboldt" porcelain commemorative coin (59 mm) C:UNC

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
EUR
,
10,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
NDK DN "Carl Wilhelm Scheele gyógyszerész és kémikus 1742-1786 / Stralsund Numitmatikai Társaság" meisseni biszkvit porcelán emlékérem (36 mm) T: UNC NDK ND "Carl Wilhelm Scheele Apotheker und Chemiker 1742-1786 / Stralsund" meissen porcelain commemorative coin (36 mm)
1
33097.

NDK DN "Carl Wilhelm Scheele gyógyszerész és kémikus 1742-1786 / Stralsund Numitmatikai Társaság" meisseni biszkvit porcelán emlékérem (36 mm) T: UNC NDK ND "Carl Wilhelm Scheele Apotheker und Chemiker 1742-1786 / Stralsund" meissen porcelain commemorative coin (36 mm)

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
NDK DN "Karl Friedrich Schinkel" meisseni biszkvit porcelán emlékérem (56mm) T:1 GDR ND "Karl Friedrich Schinkel" Meissen porcelain commemorative medal (56mm) C:UNC
1
33098.

NDK DN "Karl Friedrich Schinkel" meisseni biszkvit porcelán emlékérem (56mm) T:1 GDR ND "Karl Friedrich Schinkel" Meissen porcelain commemorative medal (56mm) C:UNC

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 800 HUF
7,59
EUR
,
8,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
NDK 4 db Meisseni kerámia és porcelán emlékérem: Látogatói emlék. Löbau 700 éves, 30 éves az NDK,. J. F. Böttger".(12-48 mm) T: UNC, EF / GDR 4 Meissen porcelain and ceramic commemorative coins
1
33099.

NDK 4 db Meisseni kerámia és porcelán emlékérem: Látogatói emlék. Löbau 700 éves, 30 éves az NDK,. J. F. Böttger".(12-48 mm) T: UNC, EF / GDR 4 Meissen porcelain and ceramic commemorative coins

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
EUR
,
8,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Német Demokratikus Köztársaság DN "Nemzeti emlékhelyek - Buchenwald" ezüstözött bronz plakett (94x40mm) T:2 kopott ezüstözés, patina German Democratic Republic ND "Nationale Mahn- und Gedenkstätte Buchenwald" silver plated bronze plaque (94x40) C:XF worn silver plating, patina
1
33100.

Német Demokratikus Köztársaság DN "Nemzeti emlékhelyek - Buchenwald" ezüstözött bronz plakett (94x40mm) T:2 kopott ezüstözés, patina German Democratic Republic ND "Nationale Mahn- und Gedenkstätte Buchenwald" silver plated bronze plaque (94x40) C:XF worn silver plating, patina

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Német Demokratikus Köztársaság DN "Nemzeti emlékhelyek - Sachenhausen" ezüstözött bronz plakett (94x40mm) T:2 kopott ezüstözés, patina German Democratic Republic ND "Nationale Mahn- und Gedenkstätte Sachsehausen" silver plated bronze plaque (94x40) C:XF worn silver plating, patina
1
33101.

Német Demokratikus Köztársaság DN "Nemzeti emlékhelyek - Sachenhausen" ezüstözött bronz plakett (94x40mm) T:2 kopott ezüstözés, patina German Democratic Republic ND "Nationale Mahn- und Gedenkstätte Sachsehausen" silver plated bronze plaque (94x40) C:XF worn silver plating, patina

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse