https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Weltweit Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 189

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Lengyelország 2001. "75 éves a PKP (Lengyel Államvasutak)" kétoldalas, ezüstpatinázott bronz emlékérem, támasztóval, eredeti tokban (70mm) T:1- Poland 2001. "75th anniversary of PKP (Polish Railways)" two-sided, silver patinated bronze medallion, with support, in original case (70mm) C:AU
1
33054.

Lengyelország 2001. "75 éves a PKP (Lengyel Államvasutak)" kétoldalas, ezüstpatinázott bronz emlékérem, támasztóval, eredeti tokban (70mm) T:1- Poland 2001. "75th anniversary of PKP (Polish Railways)" two-sided, silver patinated bronze medallion, with support, in original case (70mm) C:AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Lengyelország DN "II. János Pál pápa" ezüstözött bronz emlékérem (35mm) + "II. János Pál pápa - Könyörögj érettünk - Czestochowa" ezüstözött bronz emlékérem (35mm) T:2  Poland ND "Papiez Jan Pawel II" silver plated bronze commemorative medal (35mm) + "Jan Pawel II. Pont. Max. / Ora Pro Nobis - Czestochowa" silver plated bronze medal (35mm) C:XF
1
33055.

Lengyelország DN "II. János Pál pápa" ezüstözött bronz emlékérem (35mm) + "II. János Pál pápa - Könyörögj érettünk - Czestochowa" ezüstözött bronz emlékérem (35mm) T:2 Poland ND "Papiez Jan Pawel II" silver plated bronze commemorative medal (35mm) + "Jan Pawel II. Pont. Max. / Ora Pro Nobis - Czestochowa" silver plated bronze medal (35mm) C:XF

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Lengyelország DN "Bem József 1794-1850" kétoldalas bronz emlékérem (70mm) T:AU patina Poland ND "Józef Bem 1794-1850" two-sided bronze medallion (70mm) C:AU patina
1
33056.

Lengyelország DN "Bem József 1794-1850" kétoldalas bronz emlékérem (70mm) T:AU patina Poland ND "Józef Bem 1794-1850" two-sided bronze medallion (70mm) C:AU patina

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Lengyelország DN "Bem József - Petőfi Sándor / TTPW (Tarnowskie Magyar Baráti Társaság)" kétoldalas bronz emlékérem tokban (60mm) T:XF patina Poland ND "Józef Bem - Sándor Petőfi / TTPW - Tarnowskie Towarzystwo Przyjaciol Wegier" two-sided bronze medallion in case (60mm) C:XF patina
1
33057.

Lengyelország DN "Bem József - Petőfi Sándor / TTPW (Tarnowskie Magyar Baráti Társaság)" kétoldalas bronz emlékérem tokban (60mm) T:XF patina Poland ND "Józef Bem - Sándor Petőfi / TTPW - Tarnowskie Towarzystwo Przyjaciol Wegier" two-sided bronze medallion in case (60mm) C:XF patina

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Litvánia DN "Jonas Sliupas 1861-1944 / Palanga 1928-1944" kétoldalas, öntött bronz plakett (81mm) T:1- Lituhania ND "Jonas Sliupas 1861-1944 / Palanga 1928-1944" double-sided cast bronze plaque (81mm) C:AU
1
33058.

Litvánia DN "Jonas Sliupas 1861-1944 / Palanga 1928-1944" kétoldalas, öntött bronz plakett (81mm) T:1- Lituhania ND "Jonas Sliupas 1861-1944 / Palanga 1928-1944" double-sided cast bronze plaque (81mm) C:AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Luxemburg DN "A.I.T. (Alliance Internationale de Tourisme / Nemzetközi Turisztikai Szövetség)" egyoldalas aranyozott, zománcozott fém emlékérem dísztokban, hátoldalán "Huguenin Locle" gyártói jelzéssel (70mm) T:1 a tokon pár karc Luxembourg ND "A.I.T. (Alliance Internationale de Tourisme)" one-sided, gilt, enamelled metal medallion in its original hardcase, with "Huguenin Locle" maker's mark on the back (70mm) C:UNC a few scratches on the case
1
33059.

Luxemburg DN "A.I.T. (Alliance Internationale de Tourisme / Nemzetközi Turisztikai Szövetség)" egyoldalas aranyozott, zománcozott fém emlékérem dísztokban, hátoldalán "Huguenin Locle" gyártói jelzéssel (70mm) T:1 a tokon pár karc Luxembourg ND "A.I.T. (Alliance Internationale de Tourisme)" one-sided, gilt, enamelled metal medallion in its original hardcase, with "Huguenin Locle" maker's mark on the back (70mm) C:UNC a few scratches on the case

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Nagy-Britannia 1851. "Viktória és Albert - Kiállítási díjérem" bronz emlékérem peremen "PRIZE MEDAL OF THE EXHIBITION - MALATINZKY CLASS XX" beütéssel. Szign.: W. & L.C. Wyon / Royal Mint T:3 anyaghiba, karcok, ph. Great Britain 1851. "Victoria and Albert - Prize Medal of the Exhibition" bronze commemorative medallion with "PRIZE MEDAL OF THE EXHIBITION - MALATINZKY CLASS XX" mark of the edge. "VICTORIA D. G. BRIT. REG. F. - ALBERTUS PRINCEPS CONJUX - MDCCCLI / DISSOCIATA LOCIS CONCORDI PACE LIGAVIT." Sign.: W. & L.C. Wyon / Royal Mint C:F metal error, scratched, edge error
1
33060.

Nagy-Britannia 1851. "Viktória és Albert - Kiállítási díjérem" bronz emlékérem peremen "PRIZE MEDAL OF THE EXHIBITION - MALATINZKY CLASS XX" beütéssel. Szign.: W. & L.C. Wyon / Royal Mint T:3 anyaghiba, karcok, ph. Great Britain 1851. "Victoria and Albert - Prize Medal of the Exhibition" bronze commemorative medallion with "PRIZE MEDAL OF THE EXHIBITION - MALATINZKY CLASS XX" mark of the edge. "VICTORIA D. G. BRIT. REG. F. - ALBERTUS PRINCEPS CONJUX - MDCCCLI / DISSOCIATA LOCIS CONCORDI PACE LIGAVIT." Sign.: W. & L.C. Wyon / Royal Mint C:F metal error, scratched, edge error

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
EUR
,
93,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Nagy Britannia 1971. "Dominique J. Larrey 1766-1842 - francia sebész" kétoldalas, peremen jelzett Br emlékérem "Medallic Art Company" gyártói jelzéssel. Szign.:Abram Belskie (~45mm) T:1- patina, kis ü. Great Britain 1971. "Dominique J. Larrey 1766-1842 - french surgeon" two-sided marked Br commemorative medallion with "Medallic Art Company" maker's mark. Sign.:Abram Belskie (~45mm) C:AU patina, small ding
1
33061.

Nagy Britannia 1971. "Dominique J. Larrey 1766-1842 - francia sebész" kétoldalas, peremen jelzett Br emlékérem "Medallic Art Company" gyártói jelzéssel. Szign.:Abram Belskie (~45mm) T:1- patina, kis ü. Great Britain 1971. "Dominique J. Larrey 1766-1842 - french surgeon" two-sided marked Br commemorative medallion with "Medallic Art Company" maker's mark. Sign.:Abram Belskie (~45mm) C:AU patina, small ding

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Nagy Britannia 1971. "Thomas Hodgkin 1798-1866 - brit patológus" kétoldalas, peremen jelzett bronz emlékérem "Medallic Art Company" gyártói jelzéssel. Szign.:Abram Belskie (~45mm) T:1 kis patina Great Britain 1971. "Thomas Hodgkin 1798-1866 - british pathologists" two-sided marked bronze commemorative medallion with "Medallic Art Company" maker's mark. Sign.:Abram Belskie (~45mm) C:UNC small patina
1
33062.

Nagy Britannia 1971. "Thomas Hodgkin 1798-1866 - brit patológus" kétoldalas, peremen jelzett bronz emlékérem "Medallic Art Company" gyártói jelzéssel. Szign.:Abram Belskie (~45mm) T:1 kis patina Great Britain 1971. "Thomas Hodgkin 1798-1866 - british pathologists" two-sided marked bronze commemorative medallion with "Medallic Art Company" maker's mark. Sign.:Abram Belskie (~45mm) C:UNC small patina

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Nagy-Britannia 1981. "Diana és Károly herceg esküvője" kétoldalas fém emlékérem (45mm) T:1- Great Britain 1981. "The marriage of Diana and Prince Charles two-sided metal commemorative medallion (45mm) C:AU
1
33063.

Nagy-Britannia 1981. "Diana és Károly herceg esküvője" kétoldalas fém emlékérem (45mm) T:1- Great Britain 1981. "The marriage of Diana and Prince Charles two-sided metal commemorative medallion (45mm) C:AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Nagy-Britannia 1987. "WIZO (Nők Nemzetközi Cionista Szervezete)" kétoldalas fém emlékérem eredeti, erősen sérült tokban (38mm) T:UNC (eredetileg PP) patina United Kingdom 1987. "WIZO (Women's International Zionist Organization)" two-sided metal medallion in original, but hard-damaged case. "FEDERATION OF WOMEN ZIONISTS OF GREAT BRITAIN & IRELAND / BIENNIAL CONFERENCE - JERUSALEM 1987" (38mm) C:UNC (originally PP) patina
1
33064.

Nagy-Britannia 1987. "WIZO (Nők Nemzetközi Cionista Szervezete)" kétoldalas fém emlékérem eredeti, erősen sérült tokban (38mm) T:UNC (eredetileg PP) patina United Kingdom 1987. "WIZO (Women's International Zionist Organization)" two-sided metal medallion in original, but hard-damaged case. "FEDERATION OF WOMEN ZIONISTS OF GREAT BRITAIN & IRELAND / BIENNIAL CONFERENCE - JERUSALEM 1987" (38mm) C:UNC (originally PP) patina

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Nagy-Britannia 1989. "Barbican Centre - Magyarok: Britannia üdvözli Magyarországot" kétoldalas fém emlékérem (38,5mm) T:1- Great Britain 1989. "Barbican Centre - Magyarok: Britain Salutes Hungary" metal commemorative coin (38,5mm) C:AU
1
33065.

Nagy-Britannia 1989. "Barbican Centre - Magyarok: Britannia üdvözli Magyarországot" kétoldalas fém emlékérem (38,5mm) T:1- Great Britain 1989. "Barbican Centre - Magyarok: Britain Salutes Hungary" metal commemorative coin (38,5mm) C:AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse