Lengyelország 2001. "75 éves a PKP (Lengyel Államvasutak)" kétoldalas, ezüstpatinázott bronz emlékérem, támasztóval, eredeti tokban (70mm) T:1- Poland 2001. "75th anniversary of PKP (Polish Railways)" two-sided, silver patinated bronze medallion, with support, in original case (70mm) C:AU
Lengyelország DN "II. János Pál pápa" ezüstözött bronz emlékérem (35mm) + "II. János Pál pápa - Könyörögj érettünk - Czestochowa" ezüstözött bronz emlékérem (35mm) T:2 Poland ND "Papiez Jan Pawel II" silver plated bronze commemorative medal (35mm) + "Jan Pawel II. Pont. Max. / Ora Pro Nobis - Czestochowa" silver plated bronze medal (35mm) C:XF
Lengyelország DN "Bem József - Petőfi Sándor / TTPW (Tarnowskie Magyar Baráti Társaság)" kétoldalas bronz emlékérem tokban (60mm) T:XF patina Poland ND "Józef Bem - Sándor Petőfi / TTPW - Tarnowskie Towarzystwo Przyjaciol Wegier" two-sided bronze medallion in case (60mm) C:XF patina
Luxemburg DN "A.I.T. (Alliance Internationale de Tourisme / Nemzetközi Turisztikai Szövetség)" egyoldalas aranyozott, zománcozott fém emlékérem dísztokban, hátoldalán "Huguenin Locle" gyártói jelzéssel (70mm) T:1 a tokon pár karc Luxembourg ND "A.I.T. (Alliance Internationale de Tourisme)" one-sided, gilt, enamelled metal medallion in its original hardcase, with "Huguenin Locle" maker's mark on the back (70mm) C:UNC a few scratches on the case
Nagy-Britannia 1851. "Viktória és Albert - Kiállítási díjérem" bronz emlékérem peremen "PRIZE MEDAL OF THE EXHIBITION - MALATINZKY CLASS XX" beütéssel. Szign.: W. & L.C. Wyon / Royal Mint T:3 anyaghiba, karcok, ph. Great Britain 1851. "Victoria and Albert - Prize Medal of the Exhibition" bronze commemorative medallion with "PRIZE MEDAL OF THE EXHIBITION - MALATINZKY CLASS XX" mark of the edge. "VICTORIA D. G. BRIT. REG. F. - ALBERTUS PRINCEPS CONJUX - MDCCCLI / DISSOCIATA LOCIS CONCORDI PACE LIGAVIT." Sign.: W. & L.C. Wyon / Royal Mint C:F metal error, scratched, edge error
Nagy-Britannia 1987. "WIZO (Nők Nemzetközi Cionista Szervezete)" kétoldalas fém emlékérem eredeti, erősen sérült tokban (38mm) T:UNC (eredetileg PP) patina United Kingdom 1987. "WIZO (Women's International Zionist Organization)" two-sided metal medallion in original, but hard-damaged case. "FEDERATION OF WOMEN ZIONISTS OF GREAT BRITAIN & IRELAND / BIENNIAL CONFERENCE - JERUSALEM 1987" (38mm) C:UNC (originally PP) patina