cca 1974 Domján Edit (1932-1972) színésznő portré felvétele, 1 db modern nagyítás Pánczél György (1920-?) filmtörténész hagyatékából (film- és színházifotó-gyűjteményéből), 21x15 cm
cca 1973 Latinovits Zoltán (1931-1976) színész portré felvételei, 2 db modern nagyítás Pánczél György (1920-?) filmtörténész hagyatékából (film- és színházifotó-gyűjteményéből), 21x15 cm
Eltérő időben készült felvételek Ruttkai Éva (1927-1986) színésznőről, 3 db modern nagyítás Pánczél György (1920-?) filmtörténész hagyatékából (film- és színházifotó-gyűjteményéből), 21x15 cm és 15x10 cm
1926 Szeged, az új egyetemi gyermekklinika alapkőletételi okmányának aláíró ünnepsége, az építkezés kezdetén, elől-hátul feliratozva, Dr. Hainiss Elemér professzor családi képeinek gyűjteményéből, 1 db vintage fotó, ezüst zselatinos fotópapíron, 11x15,5 cm, karton 17x20 cm
cca 1929 Charlie Chaplin: Cirkusz című filmjéből jelenetek, + hozzáadva egy portrét a színész-rendezőről, 5 db modern nagyítás Pánczél György (1920-?) filmtörténész hagyatékából, 21x15 cm és 15x10 cm
Kalotaszegi pártás lány, 1930-40 körül. Fotó, szénnel rajzolva kiegészítve. Jelzés nélkül. Sarkaiban kissé sérült, kopott, régi üvegezett fa keretben. 46x36 cm Keret mérete 60x80 cm