Flohmarkt Zahl der Lose: 542
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2889702
12473
440
Flea Market
Vegyes logarléc tétel, 4 darab, jó állapotban, vegyes méretben 2889690
12474
440
Flea Market
Mennyezeti lámpa súly, fém, kis kopással, m: 13 cm
2889569
12475
440
Flea Market
Sheffield ón kiöntő, kis sérüléssel, jelzéssel, m: 9,5 cm 2888565
12476
440
Flea Market
Lakkozott váza halmintával, kis kopással, m: 15 cm
2888571
12477
440
Flea Market
Kínai tekercses papírkép kalligrafikus mintával, szép állapotban, h: 187 cm
2888568
12478
440
Flea Market
Japán ékszertartó zenedoboz, műanyag, alul címkével jelzett, belül tükörrel, szép állapotban, h: 13,5 cm 2888632
12479
440
Flea Market
Réz kiöntő, berakásokkal, alján címkével jelzett, kopásokkal, m: 11 cm
2889058
12480
440
Flea Market
Fotóalbum erdei mintás borítóval, kopásokkal, belül szép állapotban, 24x33 cm 2889090
12481
440
Flea Market
Retro fali kulcstartó, kopásokkal, h: 19 cm
2889102
12482
440
Flea Market
Vegyes bolha tétel bőröndben, vegyes állapot és méret, garancia nincs!
2889272
12483
440
Flea Market
Aeroklub DDR asztali zászló, MALÉV zászlótartón, m: 30 cm 2889263
12484
440
Flea Market
Zürich zászlaja, asztali zászló, m: 26 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF