Flohmarkt Zahl der Lose: 542
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2892913
12437
440
Flea Market
Mandala, ofszet nyomat, papír, üvegezett fakeretben. 64x64 cm 2892899
12438
440
Flea Market
London, régi metszet után készített üvegkép, fakeretben. Kopásnyomokkal. 45x56 cm
2867501
12439
440
4800
Flea Market
Állami Biztosító "GÁBRIEL" reklámzacskó, benne egyéb retró ÁB reklámtárgyakkal (utazó "Ki nevet a végén?" társasjáték és malomjáték, iránytű, zsebnaptárak, stb.)
2867530
12440
440
Flea Market
Vegyes optikai eszköz alkatrészek: kézi refraktométer alkatrészei, távcső lencsék, prizmák, stb.
2867542
12441
440
Flea Market
2893233
12442
440
Flea Market
Elektromos retro lámpa, oldtimer autó formájában, fém karosszéria és alváz, üveg szélvédő, műszálas függönyök, gumikon Rubena Nachod jelzéssel, kopott, nem kipróbált, vezetékkel és kapcsolóval, feltehetően szerelésre szorul, 25x15,5x22 cm 2893182
12443
440
Flea Market
Retro szovjet mini tv, Shiljalis 401 D típus, hátoldalán magyar ny. címkékkel, nem kipróbált, kopásnyomokkal, 33x21x35 cm 2892699
12444
440
Flea Market
3 db üres modern fotóalbum
2829330
12445
440
Flea Market
Sötétbarna westernkalap, kb. 58 méret
2829340
12446
440
Flea Market
Western cowboy kalap, kb. 57 méret
2743196
12447
440
15000
Flea Market
Super Crown Mercedes formájú ventilátor, lámpával, működik, m: 54 cm
2888042
12448
440
Flea Market
Petróleumlámpa alj, kopott, h: 17 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF