Flohmarkt

Zahl der Lose: 542

Mandala, ofszet nyomat, papír, üvegezett fakeretben. 64x64 cm
12437.

Rufpreis:
4 000 HUF

London, régi metszet után készített üvegkép, fakeretben. Kopásnyomokkal. 45x56 cm
12438.

Rufpreis:
12 000 HUF

Állami Biztosító "GÁBRIEL" reklámzacskó, benne egyéb retró ÁB reklámtárgyakkal (utazó "Ki nevet a végén?" társasjáték és malomjáték, iránytű, zsebnaptárak, stb.)
12439.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Vegyes optikai eszköz alkatrészek: kézi refraktométer alkatrészei, távcső lencsék, prizmák, stb.
12440.

Rufpreis:
5 000 HUF

5 db műsoros pornó DVD
12441.

5 db műsoros pornó DVD

Rufpreis:
6 000 HUF

Elektromos retro lámpa, oldtimer autó formájában, fém karosszéria és alváz, üveg szélvédő, műszálas függönyök, gumikon Rubena Nachod jelzéssel, kopott, nem kipróbált, vezetékkel és kapcsolóval, feltehetően szerelésre szorul, 25x15,5x22 cm
12442.

Rufpreis:
1 000 HUF
21

Retro szovjet mini tv, Shiljalis 401 D típus, hátoldalán magyar ny. címkékkel, nem kipróbált, kopásnyomokkal, 33x21x35 cm
12443.

Rufpreis:
1 000 HUF

3 db üres modern fotóalbum
12444.

3 db üres modern fotóalbum

Rufpreis:
3 000 HUF

Sötétbarna westernkalap, kb. 58 méret
12445.

Rufpreis:
12 000 HUF

Western cowboy kalap, kb. 57 méret
12446.

Rufpreis:
12 000 HUF

Super Crown Mercedes formájú ventilátor, lámpával, működik, m: 54 cm
12447.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Petróleumlámpa alj, kopott, h: 17 cm
12448.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF