Flohmarkt Zahl der Lose: 542
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2754047
12533
440
3800
Flea Market
Delfin formájú, infravörös masszírozó készülék, tartozékaival, újszerű állapotban, eredeti sérült dobozában, nem kipróbált, h: 39 cm
2779209
12534
440
Flea Market
Autó antenna vintage, eredeti csomagolásban AV 120
2754151
12535
440
Flea Market
Régi szőlőleveles, gyümölcsös kínáló kosár, öntött spiáter, jelzett, 43x23x14 cm 2841455
12536
440
Flea Market
Görgők. 4 csomag bútor görgők 4 cm-es fekete plasztik dupla kerekekkel 4 db/csomag,új,bontatlan.
2815787
12537
440
3200
Flea Market
6 db, Bontatlan 230V-os fekete 3 eres schuko tápkábel és hosszabító.
2754145
12538
440
4400
Flea Market
Ofotért retró játék/makett távcső tripod állvánnyal, összecsukható, etikettel jelzett, m: 30 cm
2779226
12539
440
Flea Market
AF023 Autó antenna vintage, rádió + gsm, 3DB nyereségű FMR-CB-FM tetőre szerelhető multi band eredeti csomagolásban
2531152
12540
440
Flea Market
Fém füles kínáló d: 11 cm
2779839
12541
440
Flea Market
Retró műanyag diatároló doboz, jelzett: VEB Holz- u. Plastverarbeitung Waldau, 24x14,5x6,5 cm
2686642
12542
440
Flea Market
2 db női táska, kopott, 20x20, 23x28cm
2686643
12543
440
Flea Market
4 db vegyes képtartó keret, d: 4,5cm, 6x8cm, 11x8cm
2686631
12544
440
Flea Market
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF