Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 382

10362.

Rufpreis:
8 000 HUF

Vén Zoltán (1941- ): Salome. Színes rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány II/XV. EA számozással, üvegezett fakeretben, 15×7,5 cm
10363.

Rufpreis:
6 000 HUF

Vincze András (1914-1987): Utcarészlet. Olaj, karton, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 28,5×39 cm
10364.

Rufpreis:
8 000 HUF

Virág Éva (1957-): Csónakok. Olaj, farost, jelzett, fakeretben, 20×60 cm
10365.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Virág Éva (1957-): Mediterrán táj. Olaj, farost, jelzett, fakeretben, 20×60 cm
10366.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Virág Éva (1957-): Téli világ. Olaj, farost, jelzett, fakeretben, 25×60 cm
10367.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

10368.

Rufpreis:
6 000 HUF

10369.

Rufpreis:
3 000 HUF

Vöröss Tibor (1911-1999): Velence. Filctoll, papír, jelzés nélkül. 26×30,5 cm
10370.

Rufpreis:
3 000 HUF

Vöröss Tibor (1911-1999): Enteriőr képekkel. Olaj, papír, paszpartuban, jelezve jobbra fent. 41×35,5 cm
10371.

Rufpreis:
12 000 HUF

10372.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Max Julius Wunderlich: Mária születésnapján a fecskék elszállnak. Rézkarc, papír, üvegezett fakeretben. 30,5x11,5 cm
10373.

Rufpreis:
2 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF