Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 382
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2887116
10362
440
2851094
10363
440
Vén Zoltán (1941- ): Salome. Színes rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány II/XV. EA számozással, üvegezett fakeretben, 15×7,5 cm
2864441
10364
440
Vincze András (1914-1987): Utcarészlet. Olaj, karton, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 28,5×39 cm 2702174
10365
440
14000
Virág Éva (1957-): Csónakok. Olaj, farost, jelzett, fakeretben, 20×60 cm 2702175
10366
440
14000
Virág Éva (1957-): Mediterrán táj. Olaj, farost, jelzett, fakeretben, 20×60 cm 2702176
10367
440
14000
Virág Éva (1957-): Téli világ. Olaj, farost, jelzett, fakeretben, 25×60 cm 2805926
10368
440
2860906
10369
440
2860894
10370
440
Vöröss Tibor (1911-1999): Velence. Filctoll, papír, jelzés nélkül. 26×30,5 cm
2860863
10371
440
Vöröss Tibor (1911-1999): Enteriőr képekkel. Olaj, papír, paszpartuban, jelezve jobbra fent. 41×35,5 cm
2843686
10372
440
2890990
10373
440
Max Julius Wunderlich: Mária születésnapján a fecskék elszállnak. Rézkarc, papír, üvegezett fakeretben. 30,5x11,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF