Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 382
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2891747
10169
440
Komjáti-Wanyerka Gyula (1894-1958): Nyár. Rézkarc, papír, jelzett, 38x29 cm
2891811
10170
440
Komjáti-Wanyerka Gyula (1894-1958): Alföldi táj lovakkal. Akvarell, ceruza, papír, jelzett, Komjáti-Wanyerka Gyula autográf ajándékozási soraival, lapszéli apró sérülésekkel, 35x46,5 cm
2890086
10171
440
Komjáti-Wanyerka Gyula (1894-1958): Rőzseszedő. Színezett rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 37×26 cm 2890503
10172
440
Konstantin László (1930- ): Táj (tanulmány). Tus, papír, jelzett a hátoldalon, 21x29,5 cm
2890472
10173
440
15000
Konstantin László (1930- ): Nemzetközi Szövetkezeti Nap, június 6. Plakátterv, 1957 körül. Vegyes technika, papír. Jelzés nélkül, hátoldalán az ÁHV űrlapjával, ill. a Magyar Hirdető bélyegzőivel. Kis felületi sérülésekkel, 29x20,5 cm
2888359
10174
440
Konstantin László (1930-): Sztálinvárosi portré, 1954. Tus, papír, jelzett, lapszéli szakadásokkal, 38x27,5 cm
2890504
10175
440
Konstantin László (1930- ): Táj. Akvarell, papír, jelzett, 22x31 cm
2890449
10176
440
Konstantin László (1930- ): Egri Bikavér (reklámterv). Tempera, papír, paszpartuban, jelzett a paszpartun. 18x13 cm 2890483
10177
440
2830267
10178
440
3400
Kopándi István (1968-): Mail art, 1999. Egyedi technika (sokszorosított grafika), papír. Jelzett. Művészpédány ea 1/30 számozással. Üvegezett fakeretben. 11x15 cm 2888574
10179
440
190000
Koppány Attila (1947-): Időváltozás. Akril, vászon. Jelezve a hátoldalon. Fakeretben. 58x75 cm
2859663
10180
440
120000
Koppány Attila (1947-): Másvilág, 2006. Akril, vászon, kartonon. Jelezve fent, a hátoldalon autográf felirattal. 50x40 cm. Reprodukálva a Körmendi Galéria honlapján: https://www.kormendigaleria.hu/alkotas/16839/nagy.html
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF