Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 382

Komjáti-Wanyerka Gyula (1894-1958): Nyár. Rézkarc, papír, jelzett, 38x29 cm
10169.

Rufpreis:
3 000 HUF

Komjáti-Wanyerka Gyula (1894-1958): Alföldi táj lovakkal. Akvarell, ceruza, papír, jelzett, Komjáti-Wanyerka Gyula autográf ajándékozási soraival, lapszéli apró sérülésekkel, 35x46,5 cm
10170.

Rufpreis:
8 000 HUF

Komjáti-Wanyerka Gyula (1894-1958): Rőzseszedő. Színezett rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 37×26 cm
10171.

Rufpreis:
3 000 HUF

Konstantin László (1930- ): Táj (tanulmány). Tus, papír, jelzett a hátoldalon, 21x29,5 cm
10172.

Rufpreis:
5 000 HUF

Konstantin László (1930- ): Nemzetközi Szövetkezeti Nap, június 6. Plakátterv, 1957 körül. Vegyes technika, papír. Jelzés nélkül, hátoldalán az ÁHV űrlapjával, ill. a Magyar Hirdető bélyegzőivel. Kis felületi sérülésekkel, 29x20,5 cm
10173.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Konstantin László (1930-): Sztálinvárosi portré, 1954. Tus, papír, jelzett, lapszéli szakadásokkal, 38x27,5 cm
10174.

Rufpreis:
5 000 HUF

Konstantin László (1930- ): Táj. Akvarell, papír, jelzett, 22x31 cm
10175.

Rufpreis:
5 000 HUF

Konstantin László (1930- ): Egri Bikavér (reklámterv). Tempera, papír, paszpartuban, jelzett a paszpartun. 18x13 cm
10176.

Rufpreis:
12 000 HUF

10177.

Rufpreis:
5 000 HUF

Kopándi István (1968-): Mail art, 1999. Egyedi technika (sokszorosított grafika), papír. Jelzett. Művészpédány ea 1/30 számozással. Üvegezett fakeretben. 11x15 cm
10178.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Koppány Attila (1947-): Időváltozás. Akril, vászon. Jelezve a hátoldalon. Fakeretben. 58x75 cm
10179.

Rufpreis:
190 000 HUF
514,91
593,75

Koppány Attila (1947-): Másvilág, 2006. Akril, vászon, kartonon. Jelezve fent, a hátoldalon autográf felirattal. 50x40 cm. Reprodukálva a Körmendi Galéria honlapján: https://www.kormendigaleria.hu/alkotas/16839/nagy.html
10180.

Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
375,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF