Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 220

Andreas Feininger - Photographer. Photographs and Text by - - . Foreword by James L. Enyeart. New York, 1986, Harry N. Abrams Inc. Rendkívül gazdag fekete-fehér képanyaggal. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
18899.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Winfried Ranke - Heinrich Zille: Photographien Berlin 1890-1910. München, 1975, Schirmer/Mosel. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban, ajándékozási bejegyzéssel.
18900.

Rufpreis:
2 400 HUF

1943-1944 Fotoélet XIII. évf. 1-12. sz., 1943. jan.-dec. (teljes évfolyam) + XIV. évf. 1-10. sz., 1944. jan.-okt. Főszerk.: Gyulai Ferenc. + Dr. Gyulai Ferenc: Az aktfényképezés művészete. (A Fotoélet melléklete). Számos fekete-fehér fotóval, köztük akt felvételekkel. Egybekötve, modern műbőr-kötésben.
18901.

Rufpreis:
10 000 HUF

Jerger Krisztina, Teresa Lesniak (szerk.): Polak, Wegier... Potrójny dialog / Poland and Hungary... A Triple Dialogue. Kozyra - Forgács; Winiarski - Maurer; Mikolajczyk - Megyik. Bp., 1998, Műcsarnok. Maurer Dóra művének reprodukciójával illusztrált katalógus. Kiadói papírkötés.
18902.

Rufpreis:
1 600 HUF

Szántó Piroska: Szerelmesek. Kiállítás a Művésztelep Galériában. Szentendre, 1974. július. A művész, Szántó Piroska (1913-1998) Kossuth-díjas festő, grafikus által DEDIKÁLT kiállítási katalógus! Bp., é.n., Révai nyomda. Kiadói papírkötés, borító hátoldala kissé foltos.
18903.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

1980 In memoriam Kassák. A Petőfi Irodalmi Múzeum Kassák Emlékmúzeuma és Archívuma, Bp., 1980. márc - július, kiállítási katalógus, 2 sztl. lev.
18905.

Rufpreis:
1 000 HUF

Híres festők - Az életük, ihletőik és műveik. Művészeti folyóirat 3 db száma (7., 8., 9.) Bp., Eaglemoss Hungary. Képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói tűzött papírkötés.
18906.

Rufpreis:
1 600 HUF

Körösfői-Kriesch Aladár: Naplók. A bevezető tanulmányt írta, a szöveget gondozta és jegyzetekkel ellátta: Csokonai-Illés Sándor. Bp., 2005, Argumentum Kiadó / Országos Széchényi Könyvtár. Első kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban. Csokonai-Illés Sándor által DEDIKÁLT példány.
18907.

Rufpreis:
5 000 HUF

Seemann-Katalog: Farbige Gemäldereproduktionen. Leipzig, 1954, VEB E. A. Seemann. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés.
18908.

Rufpreis:
800 HUF

Yves Montand (1921-1991) francia sanzonénekes: Csupa napfény a szívem. Bp., 1956. Új Magyar Kiadói sérült papírkötésben ALÁÍRT
18909.

Rufpreis:
5 000 HUF

Vadas József: Üvegművészet. Bp., 1989, Móra. Színes fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés. + Az üveg művészete. (Kiállítási katalógus). Bp., 1961, Iparművészeti Múzeum. Kiadói papírkötés, a borítón apró sérülések.
18910.

Rufpreis:
1 600 HUF

Magyar aktivizmus. (Kiállítási katalógus). Szerk.: Szabó Júlia. A Janus Pannonius Múzeum művészeti kiadványai 16. Pécs, 1973, Szikra Nyomda. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés.
18911.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF