Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 220

Lányi Sarolta: Napjaim. - - versei. Gara Arnold fametszeteivel. Bp., [1921], szerzői kiadás (Korvin Testvérek-ny.), 99 p. + 2 sztl. lev. Első kiadás. Oldalszámozáson belül 6 egészoldalas illusztrációval. Kiadói papírkötés, a borítón kis foltokkal, kissé sérült lapszélekkel.
18849.

Rufpreis:
4 000 HUF

Alekszandr Fagyejev: Tizenkilencen. Bp., 1967. Magyar Helikon. Sorszámozott 305/1300. Kiadói egészbőr kötésben
18850.

Rufpreis:
3 000 HUF

Fekete István: Csend. Bp., 1965, Kozmosz. Első kiadás! Kiadói papírkötés, jó állapotban.
18851.

Rufpreis:
3 000 HUF

Fekete István: Hajnal Badányban. Bp., 1968, Móra. Kiadói félvászon kötés, papír védőborítóval, kissé kopottas állapotban.
18852.

Rufpreis:
1 000 HUF

Fekete István: A koppányi aga testamentuma. Bp., 1960, Magvető Kiadó. Győry Miklós rajzaival. Kiadói kartonált papírkötés, sérült papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.
18853.

Rufpreis:
1 000 HUF

Fekete István: Kele. Bp., 1964, Magvető. Negyedik kiadás. A borító Reich Károly grafikus munkája. Kiadói félvászon kötésben, kiadói szakadt, kopott papír védőborítóban.
18854.

Rufpreis:
1 000 HUF

Fekete István: Lutra. Egy vidra regénye. Bp., 1965, Móra. Félvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
18855.

Rufpreis:
1 000 HUF

Fekete István: Köd. Bp., 1967, Móra. A borító illusztráció Urai Erika munkája. Kiadói kartonált papírkötésben, sérült papír védőborítóval.
18856.

Rufpreis:
1 000 HUF

Fekete István: Bogáncs. Bp., 1961, Móra Ferenc. Harmadik kiadás. Kiadói kartonált kötés, kiadói papír védőborítóban, kopottas állapotban.
18857.

Rufpreis:
2 000 HUF

Fekete István: Csí. Bp., Új Idők. Félvászon kötés, kopottas állapotban.
18858.

Rufpreis:
1 000 HUF

Obersovszky Gyula:Játékos istenek. Csohány Kálmán rajzaival Hn, én. Szerzzői DEDIKÁLT! kiadói papír borítóval
18859.

Rufpreis:
3 000 HUF

Rejtő Jenő/P. Howard: Vesztegzár a Grand Hotelben. Első kiadás. ; Hozzákötve: Piszkos Fred közbelép... (Fülig Jimmy őszinte sajnálatára.) Első kiadás. Bp.,(1939-1941.),Nova, 192; 223+1 p. Átkötött félvászon-kötés, a borítón másolt borítóval, a borítón kopásnyomokkal, kissé foltos lapokkal, az első rész feltehetőleg körbevágott.
18860.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88
19

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF