Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 220
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2889780
18849
440
Lányi Sarolta: Napjaim. - - versei. Gara Arnold fametszeteivel. Bp., [1921], szerzői kiadás (Korvin Testvérek-ny.), 99 p. + 2 sztl. lev. Első kiadás. Oldalszámozáson belül 6 egészoldalas illusztrációval. Kiadói papírkötés, a borítón kis foltokkal, kissé sérült lapszélekkel. 2887034
18850
440
Alekszandr Fagyejev: Tizenkilencen. Bp., 1967. Magyar Helikon. Sorszámozott 305/1300. Kiadói egészbőr kötésben
2894643
18851
440
Fekete István: Csend. Bp., 1965, Kozmosz. Első kiadás! Kiadói papírkötés, jó állapotban. 2894642
18852
440
Fekete István: Hajnal Badányban. Bp., 1968, Móra. Kiadói félvászon kötés, papír védőborítóval, kissé kopottas állapotban. 2894637
18853
440
Fekete István: A koppányi aga testamentuma. Bp., 1960, Magvető Kiadó. Győry Miklós rajzaival. Kiadói kartonált papírkötés, sérült papír védőborítóval, egyébként jó állapotban. 2894634
18854
440
Fekete István: Kele. Bp., 1964, Magvető. Negyedik kiadás. A borító Reich Károly grafikus munkája. Kiadói félvászon kötésben, kiadói szakadt, kopott papír védőborítóban. 2894622
18855
440
Fekete István: Lutra. Egy vidra regénye. Bp., 1965, Móra. Félvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban. 2894617
18856
440
Fekete István: Köd. Bp., 1967, Móra. A borító illusztráció Urai Erika munkája. Kiadói kartonált papírkötésben, sérült papír védőborítóval.
2894604
18857
440
Fekete István: Bogáncs. Bp., 1961, Móra Ferenc. Harmadik kiadás. Kiadói kartonált kötés, kiadói papír védőborítóban, kopottas állapotban. 2894597
18858
440
Fekete István: Csí. Bp., Új Idők. Félvászon kötés, kopottas állapotban.
2887145
18859
440
Obersovszky Gyula:Játékos istenek. Csohány Kálmán rajzaival Hn, én. Szerzzői DEDIKÁLT! kiadói papír borítóval 2893554
18860
440
3800
Rejtő Jenő/P. Howard: Vesztegzár a Grand Hotelben. Első kiadás. ; Hozzákötve: Piszkos Fred közbelép... (Fülig Jimmy őszinte sajnálatára.) Első kiadás. Bp.,(1939-1941.),Nova, 192; 223+1 p. Átkötött félvászon-kötés, a borítón másolt borítóval, a borítón kopásnyomokkal, kissé foltos lapokkal, az első rész feltehetőleg körbevágott. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF