Landkarten Zahl der Lose: 126
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2844425
17175
439
Maps
Aladar Edvi Illes, Albert Halasz: Ungarn vor und nach dem Krieg in wirtschaftsstatistischen Karten. Bp., 1926, Grill. 159p. Német nyelven. Pótolt kartonkötésben, az eredeti sérült borító a kartonra ragasztva, sérült és foltos címlap papírra ragasztva, néhány foltos lappal, egy lapon szakadással. 2882884
17176
439
Maps
1969 Tihany Építésföldtani térképsorozata, 1:10 000, 9 db, 58x82 cm
2880860
17177
439
Maps
cca 1810 Magyarország nyugati fele, a Balaton és a Fertő tó rézmetszetű térképe 70x48 cm Vászonra kasírozva feltehetőleg Lipszky János Mappa generalis... térképének egy szelvénye 2881032
17179
439
Maps
cca 1860 Erdély Gyimes Pass rézmetszetű térkép vászonra kasírozva ./ transylvania map on canvas 54x38 cm 2877004
17180
439
Maps
1956 A magyarországi autóutak térképe Atlasz
2880660
17181
439
Maps
cca 1920 Berner Oberland und Ober Wallis Svájc grafikus térkép 90x100 cm 2880999
17182
439
Maps
cca 1920 Kogutowicz Manó (1851-1908): Budapest Székesfőváros egész területének térképe. A szomszédos községekkel, az utcák és terek betűsoros jegyzékével, kidolgozta - -, 1:25.000, 70x92 cm vászonra kasírozva 2881002
17183
439
Maps
Duna Bécs-Pozsony, Gönyű-Oroszvár vízi sporttérképek 8-10. sz., Magyar Királyi Állami Térképészeti Intézet, 24x192 cm 2881014
17184
439
Maps
1914 Szerbia területe az 1914-iki bukaresti béke utáni terület 42x45 cm Erős hajtásnyomok 2879073
17185
439
Maps
cca 1936 Baja és környéke katonai térkép, 1 : 75.000, M. Kir. Honvéd Térképészeti Intézet, 62,5x47 cm 2883699
17186
439
Maps
10 éves a Csemege Élelmiszerkereskedelmi Vállalat hálózati térkép 40x80 cm
2884321
17187
439
Maps
1915 I. világháborús front térkép Isonzó 90x98 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF