1981 Requiem c. magyar film (rendezte: Fábri Zoltán), csoportkép a színészekkel és a stáb tagjaival, fotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett (Inkey Alice felvétele), szélén kisebb szakadással, 24x18 cm
1908 A győri m. kir. állami főreáliskola 1907-1908 évben érettségi vizsgálatot tett tanulói, nagyméretű, szecessziós tablófotó, Fodor Vilmos győri műterméből, erősen sérült, ragasztott kartonon, 30x24,5 cm
cca 1950-1970 Családi fotóalbum, vegyes képekkel (külföldi utazások, kirándulások, stb.), kb. 100 db beragasztott fotó, vegyes méretben, harántalakú, zsinórfűzéses albumban, 32x23 cm
cca 1989 előtt készült ,,Üdv a művésznek" című francia film jelenetei és szereplői, 15 db vintage produkciós filmfotó ezüst zselatinos fotópapíron, a használatból eredő (esetleges) kisebb hibákkal, 18x24 cm