Flohmarkt

Zahl der Lose: 345

cca 1950 Zhou Enlai (1898 - 1976) kínai vezető selyemképe, apró sérüléssel, Du Jinsheng selyemszövő üzem. / China, silk picture, with small damage 43x28 cm  Zhou Enlai, a Kínai Népköztársaság miniszterelnöke. Zhou 1949 októberétől 1976 januárjában bekövetkezett haláláig volt Kína kormányfője. Zhou Mao Ce-tung elnök alatt szolgált, és jelentős szerepet játszott a Kommunista Párt hatalomra jutásában, később pedig az irányítás megszilárdításában, a külpolitika alakításában és a kínai gazdaság fejlesztésében.
12334.

Rufpreis:
1 600 HUF
9

1999 parfüm, 100ml, kis hiány.
12335.

Rufpreis:
4 000 HUF

Flay Away parfüm spray 100ml, bontatlan, 60g
12336.

Rufpreis:
5 000 HUF

Delcare natural spray 100ml, bontatlan, 50ml
12337.

Rufpreis:
6 000 HUF

Evita parfüm, 100ml, kis hiány.
12338.

Rufpreis:
6 000 HUF

Charlie parfüm, 100ml, kis hiány.
12339.

Rufpreis:
6 000 HUF

Anne De Bauvert parfüm, 100ml, kis hiány.
12340.

Rufpreis:
8 000 HUF

Mister T Jeanne d'URFÉ parfüm, 75ml, bontatlan.
12341.

Rufpreis:
12 000 HUF

Kádár címer, faragott és festett fa, kopásokkal, m: 50 cm
12342.

Rufpreis:
4 000 HUF
29

Réz mozsár, törővel, m: 11 cm
12343.

Réz mozsár, törővel, m: 11 cm

Rufpreis:
5 000 HUF

Szarvasi asztali lámpa, kopásokkal, m: 32,5 cm
12344.

Rufpreis:
2 000 HUF

Alumínium szódás szifon, kopásokkal, m: 32 cm
12345.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF