Flohmarkt Zahl der Lose: 345
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2783258
12334
439
Flea Market
cca 1950 Zhou Enlai (1898 - 1976) kínai vezető selyemképe, apró sérüléssel, Du Jinsheng selyemszövő üzem. / China, silk picture, with small damage 43x28 cm Zhou Enlai, a Kínai Népköztársaság miniszterelnöke. Zhou 1949 októberétől 1976 januárjában bekövetkezett haláláig volt Kína kormányfője. Zhou Mao Ce-tung elnök alatt szolgált, és jelentős szerepet játszott a Kommunista Párt hatalomra jutásában, később pedig az irányítás megszilárdításában, a külpolitika alakításában és a kínai gazdaság fejlesztésében. 2749723
12335
439
Flea Market
1999 parfüm, 100ml, kis hiány.
2750108
12336
439
Flea Market
Flay Away parfüm spray 100ml, bontatlan, 60g
2750105
12337
439
Flea Market
Delcare natural spray 100ml, bontatlan, 50ml
2749728
12338
439
Flea Market
Evita parfüm, 100ml, kis hiány.
2749724
12339
439
Flea Market
Charlie parfüm, 100ml, kis hiány.
2749727
12340
439
Flea Market
Anne De Bauvert parfüm, 100ml, kis hiány.
2749736
12341
439
Flea Market
Mister T Jeanne d'URFÉ parfüm, 75ml, bontatlan.
2885754
12342
439
Flea Market
Kádár címer, faragott és festett fa, kopásokkal, m: 50 cm 2885711
12343
439
Flea Market
Réz mozsár, törővel, m: 11 cm 2885644
12344
439
Flea Market
Szarvasi asztali lámpa, kopásokkal, m: 32,5 cm 2885626
12345
439
Flea Market
Alumínium szódás szifon, kopásokkal, m: 32 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF