Flohmarkt Zahl der Lose: 345
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2849448
12261
439
Flea Market
Régi műhelylámpa. Izzószálas, felcsíptethető. Porcelán kapcsolós és porcelán foglalatos. 26 cm
2849440
12262
439
4600
Flea Market
Felfűzhető kristály díszek csillárhoz 5 cm
2852641
12263
439
Flea Market
Jelzés nélkül: Retró fém gyertyatartó, kopott, m: 15,5 cm 2821326
12264
439
Flea Market
Jemeni vízipipa, réz, fa, kopásokkal, sérülésekkel, ragasztásokkal, m: 104 cm 2813996
12265
439
Flea Market
Retró fém szalvétatartó, kopásokkal, m: 10 cm
2814023
12266
439
Flea Market
2812432
12267
439
Flea Market
Hacker jelzett alpakka, olaj ecet tartó, üvegbetétek nélkül, kopott, m: 20 cm
2818153
12268
439
24000
Flea Market
Asztali lámpa, ezüstözött fém aljjal, kopásokkal, búra nélkül, működik, m: 44 cm
2818154
12269
439
14000
Flea Market
Asztali lámpa, nikkelezett fém, hibátlan, működik, m: 45 cm
2791011
12270
439
2200
Flea Market
Esküvői fotóalbum, használatlan, jó állapotban, 33×25 cm
2538447
12271
439
3400
Flea Market
2630505
12272
439
Flea Market
1974 Humoros obsitos levél kézzel rajzolt üvegezett keretben 20x30 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF