Weltweit Münzen Zahl der Lose: 1160
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2847396
32764
437
Worldwide silver and metal coins
Numismatik
Belgium 1998. 50c - 50Fr (10xklf, 5x vallon, 5x flamand) forgalmi sor + "A Sabena belga légitársaság alapításának 75. évfordulója" emlékveret szettben, karton dísztokban, eredeti, bontatlan fólia csomagolásban T:1 Belgium 1998. 50 Centimes - 50 Francs (10xdiff, 5x walloon, 5x flemish) coin set + "The 75th Anniversary of the belgian airline, Sabena" commemorative coin in original cardboard case, in original foil packing C:UNC
2773488
32765
437
Numismatik
Belgium 1999-2006. 1c-2E (8xklf) forgalmi emlékérme összeállítás műanyag dísztokban T:1,1- Belgium 1999-2006. 1 Cent - 2 Euro (8xdiff) commemorative coin set in plastic case C:UNC,AU 2847523
32766
437
Numismatik
Belgium 2000. 50Fr Ni "II. Albert / Labdarúgó Európa-bajnokság" "BELGIQUE" + 2000. 50Fr Ni "II. Albert / Labadrúgó Európa-bajnokság" "BELGEN" + Hollandia 2000. 5G Ni-sárgaréz "Beatrix / Labadrúgó Európa-bajnokság" díszcsomagolásban + "Championnat d'Europe des Nations" bimetál emlékérem T:1 papírtok kissé sérült Belgium 2000. 50 Franc Ni "Albert II / European Soccer Championship" "BELGIQUE" + 2000. 50 Francs Ni "Albert II / European Soccer Cham" + Netherlands 2000. 5 Gudlen Ni-Brass "Beatrix / Soccer" in cardboard display case + "Championnat d'Europe des Nations" bimetallic commemorative medallion C:UNC paper case is slightly damaged Krause KM#213, KM#214, KM#231
2847505
32767
437
Numismatik
Belgium 2001. 50c-20Fr (5xklf) dupla forgalmi sor (összesen 10 érme) + "Búcsú a belga franktól" emlékérem T:1 Belgium 2001. 50 Centimes - 20 Franc (5xklf) double coin set (sum total of 10 coins) + "A goodbye to the Belgian Franc" commemorative medallion C:UNC
2808776
32768
437
Numismatik
Bizánci Birodalom / Konstantinápoly / II. Justinianus 565-578. AE Follis (13,41g) T:2-,3 patina Byzantine Empire / Constantinople / Justin II 565-578. AE Follis "DN IVSTI - NVS [PP AVG] / M - ANNO - epsilon - II - II - CON" (13,41g) C:VF,F patina
2685820
32769
437
Numismatik
Bizánci Birodalom / Konstantinápoly / I. Manuel 1143-1180. Aspron Trachea, billon (3,45g) T:3 kitörés Byzantine Empire / Constantinopolis / Manuel I Komnenos 1143-1180. Aspron Trachy, billon "MP-OV / MANOVHL DECPOTHC" (3,45g) C:F cracked
2853654
32770
437
Numismatik
Bizánci Birodalom 5db klf ~10-11. századi rézpénz T:3 repedés Byzantine Empire 5xdiff copper coin from the ~10-11. century C:F cracked
2669242
32771
437
14000
Numismatik
Bolívia 1859. 4S Ag (12,95g) T:2-,3 ph. Bolivia 1859. 4 Soles Ag (12,95g) C:VF,F edge error Krause KM#136 2669215
32772
437
Numismatik
Bolívia 1873. 1B Ag T:1-,2 ph., patina Bolivia 1873. 1 Boliviano Ag C:AU,XF edge error, patina Krause KM#160.1
2814991
32773
437
Numismatik
Brit-India / Kelet-Indiai Társaság 1835. 1/12A Cu + 1916. 1/12A Cu + 1975. 10P Al T:1-,2- British India / East India Company 1835. 1/12 Anna Cu + 1916. 1/12 Anna Cu + 1975. 10 Paise Al C:AU,VF
2796488
32774
437
17000
Numismatik
Brit-India 1841. 2A Ag "Viktória" Madras, 9 bogyó (1,45g) T:1- British India 1841. 2 Anna Ag "Victoria" Madras, 9 berries (1,45g) C:AU Krause KM#460
2796694
32775
437
28000
Numismatik
Brit-India 1842. 1/4R Ag "Viktória" (2,92g) T:1-,2 British India 1842. 1/4 Rupee Ag "Victoria" (2,92g) C:AU,XF Krause KM#470
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF