Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 523

10036.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

B. Séday Mária (1925-2009): János-kórháznál (Budapesti részlet). Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal és Hollósy Galéria címkéjével. Fakeretben. 40×60 cm
10037.

Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25

10038.

Rufpreis:
10 000 HUF

10039.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Bajor Ágost (1892-1958): Halászbástya. Színezett rézkarc, papír, jelzett, foltos, lap széle vágott, 24×29,5 cm
10040.

Rufpreis:
3 000 HUF

Balázs József (1930-): Utca a várnegyedben. Linómetszet, papír, jelzett. Kartonra kasírozva. 35x22,5 cm
10041.

Rufpreis:
4 000 HUF

Banksy: Monkey. Jelzés nélkül. Ofszet, papír. 30x42 cm
10042.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

10043.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Barcsay Jenő (1900-1988): Fák, 1923. Rézkarc, papír, jelzett. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 12,5x15 cm
10044.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Bardócz Árpád (1882-1938): Szabadkai részlet, 1937. Ceruza, papír, jelzett, üvegezett fakeretben. 24x33 cm
10045.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Jean Barillon (1913-1996): Francia táj. Akvarell, golyóstoll, papír, jelzett, 46x38 cm
10046.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Batári László (1920-1997): Őszibarackos Békásmegyeren, 1987. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal. Fakeretben. 100x150cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / Oil on canvas, signed lower right, framed. ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE
10047.

Rufpreis:
110 000 HUF
298,10
343,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF