Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 523
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2779605
10036
437
19000
2848380
10037
437
34000
B. Séday Mária (1925-2009): János-kórháznál (Budapesti részlet). Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal és Hollósy Galéria címkéjével. Fakeretben. 40×60 cm 2558499
10038
437
2558480
10039
437
26000
2838777
10040
437
Bajor Ágost (1892-1958): Halászbástya. Színezett rézkarc, papír, jelzett, foltos, lap széle vágott, 24×29,5 cm 2811597
10041
437
Balázs József (1930-): Utca a várnegyedben. Linómetszet, papír, jelzett. Kartonra kasírozva. 35x22,5 cm 2841048
10042
437
11000
Banksy: Monkey. Jelzés nélkül. Ofszet, papír. 30x42 cm 2596418
10043
437
26000
Baranyai Ferenc (1923-2003): Tanya. Olaj, vászon. Jelzett. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 46x59 cm 2839445
10044
437
15000
Barcsay Jenő (1900-1988): Fák, 1923. Rézkarc, papír, jelzett. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 12,5x15 cm 2849495
10045
437
15000
Bardócz Árpád (1882-1938): Szabadkai részlet, 1937. Ceruza, papír, jelzett, üvegezett fakeretben. 24x33 cm
2821390
10046
437
11000
Jean Barillon (1913-1996): Francia táj. Akvarell, golyóstoll, papír, jelzett, 46x38 cm
2849610
10047
437
110000
Batári László (1920-1997): Őszibarackos Békásmegyeren, 1987. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal. Fakeretben. 100x150cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / Oil on canvas, signed lower right, framed. ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF