Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 523

Diósy Antal (1895-1977): Táj. Akvarell, papír, jelzett. üvegezett fa keretben, 28×38 cm
10108.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Duray Tibor (1912-1988): Vízparton. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 9,5×19,5 cm
10109.

Rufpreis:
5 000 HUF

Edvi Illés Aladár (1870-1958): Tópart. Ceruza, papír. Jelzett. Üvegezett fa keretben. 16,5x24 cm
10110.

Rufpreis:
6 000 HUF

ef.Zámbó (efZámbó) István (1950-): Tulp dr. asztrál testet vizsgál. Computer print, papír, jelzett, számozott: 3/14, 25x35 cm. Üvegezett kereteben / computer print on paper, signed, numbered: 25x35, framed
10111.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Egerváry Potemkin Ágost (1858-1930): Tanya. Akvarell, ceruza, papír, jelzett, üvegezett fakeretben. 22x28 cm
10112.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Eigel István (1922-2000): Gondolkodó. Tus, papír, jelezve jobbra lent. Üvegezett, dekoratív, sérült fakeretben, 21×16 cm
10114.

Rufpreis:
5 000 HUF

Erdei Sándor (1917-2002): Ikarosz (karikatúra), 1983. Toll, papír, jelzett. Feltekerve. 42x30 cm
10115.

Rufpreis:
600 HUF
1,63
1,88

Ezüst György (1935-2017): Fehér ló. Olaj, farost, jelezve balra lent. Hátoldalán Ezüst György autográf ajándékozási soraival 1973-ból. Sérült. 40,5×49 cm
10116.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Élesdy István (1912-1987): Bécsi kapu tér, Fortuna utca. Akvarell, papír, jelzett. Kiállítva: Csontváry terem, Bp., 1982, egyéni kiállítás. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével, üvegezett fakeretben. 33,5x47 cm
10117.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Élesdy István (1912-1987): Mátyás templom. Akvarell, papír, jelzett. Kiállítva: Csontváry Terem, Bp., 1982, egyéni kiállítás. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével, üvegezett fakeretben. 31x46 cm
10118.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Élesdy István (1912-1987): 2 hölgy portréja (egy lapon). Szén, papír, jelzett. Lap közepén hajtásnyommal. 34×49,5 cm
10119.

Rufpreis:
2 800 HUF

Élesdy István (1912-1987): Ősz a Halászbástyán. Akvarell, papír, jelzett. Kiállítva:Csontváry terem, Bp., 1982, egyéni kiállítás. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével, üvegezett fakeretben. 33x45 cm
10120.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF