Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 523
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2838823
10108
437
Diósy Antal (1895-1977): Táj. Akvarell, papír, jelzett. üvegezett fa keretben, 28×38 cm
2814586
10109
437
Duray Tibor (1912-1988): Vízparton. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 9,5×19,5 cm
2653347
10110
437
Edvi Illés Aladár (1870-1958): Tópart. Ceruza, papír. Jelzett. Üvegezett fa keretben. 16,5x24 cm
2851441
10111
437
24000
ef.Zámbó (efZámbó) István (1950-): Tulp dr. asztrál testet vizsgál. Computer print, papír, jelzett, számozott: 3/14, 25x35 cm. Üvegezett kereteben / computer print on paper, signed, numbered: 25x35, framed
2839534
10112
437
Egerváry Potemkin Ágost (1858-1930): Tanya. Akvarell, ceruza, papír, jelzett, üvegezett fakeretben. 22x28 cm
2853068
10114
437
Eigel István (1922-2000): Gondolkodó. Tus, papír, jelezve jobbra lent. Üvegezett, dekoratív, sérült fakeretben, 21×16 cm 2714485
10115
437
600
Erdei Sándor (1917-2002): Ikarosz (karikatúra), 1983. Toll, papír, jelzett. Feltekerve. 42x30 cm 2839105
10116
437
24000
Ezüst György (1935-2017): Fehér ló. Olaj, farost, jelezve balra lent. Hátoldalán Ezüst György autográf ajándékozási soraival 1973-ból. Sérült. 40,5×49 cm 2656223
10117
437
30000
Élesdy István (1912-1987): Bécsi kapu tér, Fortuna utca. Akvarell, papír, jelzett. Kiállítva: Csontváry terem, Bp., 1982, egyéni kiállítás. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével, üvegezett fakeretben. 33,5x47 cm 2656227
10118
437
30000
Élesdy István (1912-1987): Mátyás templom. Akvarell, papír, jelzett. Kiállítva: Csontváry Terem, Bp., 1982, egyéni kiállítás. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével, üvegezett fakeretben. 31x46 cm
2314253
10119
437
Élesdy István (1912-1987): 2 hölgy portréja (egy lapon). Szén, papír, jelzett. Lap közepén hajtásnyommal. 34×49,5 cm
2656225
10120
437
30000
Élesdy István (1912-1987): Ősz a Halászbástyán. Akvarell, papír, jelzett. Kiállítva:Csontváry terem, Bp., 1982, egyéni kiállítás. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével, üvegezett fakeretben. 33x45 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF