Foto

Zahl der Lose: 551

cca 1910 Kolozsvár, Nemzeti Színház, jelzés nélküli fotó, 11,5x14,5 cm
14717.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1890-1900 Észak-amerikai helyszínek (Niagara-vízesés, sziklaképződmény, szarvasmarhák), londoni állatkert, hölgy kertben; össz. 5 db keményhátú sztereofotó, 8,5x18 cm
14718.

Rufpreis:
6 000 HUF

cca 1890-1900 Egzotikus helyszínek (Fülöp-szigetek, India, Jáva, stb.), 9 db keményhátú sztereofotó, 8,5x18 cm
14719.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

cca 1910 Szkalka, Vágsziklás (Skalka nad Váhom, Felvidék), út a falu felé, hátoldalon feliratozott fotó, 8×11 cm
14720.

Rufpreis:
5 000 HUF

cca 1880-1900 Európai helyszínek (Bécs, Róma, Mostar, Franciaország), 5 db keményhátú sztereofotó, közte egy színezett, 9x18 cm
14721.

Rufpreis:
5 000 HUF

cca 1895-1900 Óbecse, össz. 13 db keményhátú fénykép, többségében a Ferenc-csatorna (Duna-Tisza-Duna-csatorna) zsilipének építéséről, valamint 2 db városkép a városházáról és az ortodox templomról. Egyik Kovács Sebestyén Aladár (1858-1921) vízépítő mérnök, műegyetemi tanár, egyetemi dékán, címzetes miniszteri osztálytanácsos által jelzett, többi jelzés nélkül. 12x16 és 13x18 cm közötti méretben.
14722.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

1930-1934 Makó, Marosvásárhely, Veszprém, stb., feliratozott fotóalbum, 32 db vegyes méretű fotóval
14723.

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 1870-1890 Baden-Baden, keményhátú fotó, 16,5x10,5 cm
14724.

Rufpreis:
4 000 HUF

cca 1880-1890 Meissen, Schloss Albrechtsburg, keményhátú fotó, Verlag von Brück & Sohn, 16,5x10,5 cm
14725.

Rufpreis:
4 000 HUF

cca 1880-1890 Herkulesfürdő (Băile Herculane / Herkulesbad), Szapáry fürdő, keményhátú fotó (leporellóból), szélén kis sérüléssel, 16,5x10,5 cm
14726.

Rufpreis:
3 000 HUF
22

cca 1870-1890 München, Botanischer Garten, sztereofotó, 8,5x17,5 cm / Munich, vintage stereo photo
14727.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1880-1890 München, Maximilianskaserne (Max-II-Kaserne), keményhátú sztereofotó, 8,5x18 cm / Munich, vintage stereo photo
14728.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF