Foto Zahl der Lose: 551
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2839741
14636
437
3200
Photo
cca 1930-1940 Budapesti utcaképek, kirakatok, 4 db fotó, 8×5 és 7×9,5 cm között
2839717
14637
437
Photo
cca 1960-1970 Budapest, Rákóczi út, villamosmegálló, fotó, 9×14 cm 2838306
14638
437
Photo
cca 1940 Hősök tere, Budapest, 4 db színes dia, egyik sérült, 5x5 cm 2838299
14639
437
Photo
cca 1940 Budapest, Városligeti tó, 6 db színes dia, 5x5 cm
2769654
14640
437
Photo
László János (1955- ): Budapest, rendezvények, épületek (Lánchíd, Budai vár, stb.), 11 db színes fotó, részben jelzettek, 12,5x8,5 cm és 18x12,5 cm között
2799690
14641
437
70000
Photo
1956 Budapest, 15 db eredeti fotó az 1956-os forradalom és szabadságharc eseményeiről. Francia sajtófotók / 15 orginal photos from the 1956 revolution. French press photo 18x12 cm
1583076
14642
437
Photo
1956 Forradalom a pesti utcákon. Szovjet harckocsi november 5-én Francia sajtófotó / Photo from the 1956 revolution in Budapest. French press photo 18x12 cm 2847252
14643
437
Photo
1970 Margitszigeti felhajtó a Margit hídra, fotó, 15×23,5 cm
2844337
14644
437
Photo
1970 A Középületépítő Vállalat csehszlovák gyártmányú betonkeverő teherautója egy budapesti építkezésen, sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett, 13x13 cm 2844154
14645
437
Photo
1972 Bp., Kelenföldi lakótelep, sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett, 16x13 cm
2849489
14646
437
Photo
1945 Budapest, a felrobbantott Margit híd, Szendrő István (1908-2000) pecséttel jelzett fotója, erősen sérült, 16×21 cm 2851641
14647
437
Photo
1901 Ismeretlen társaság az aquincumi múzeum előtt, fotó paszpartuban, paszpartu foltos, 7,5×11 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF