Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 164

Bánffy Miklós: Fortéjos Deák Boldizsár memorialéja. Bp., 1943, Révai. 213+2 p. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói félvászon-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal, intézményi bélyegzésekkel.
16901.

Rufpreis:
1 600 HUF

Kristó Gyula: Az Árpád-kor háborúi. Bp., 1986, Zrínyi. Fekete-fehér képekkel, egy kihajtható térképpel. Kiadói papírkötés.
16902.

Rufpreis:
1 600 HUF

Barta Gábor: Az erdélyi fejedelemség születése. Magyar História. Bp., 1984., Gondolat. Kiadói papírkötés.
16903.

Rufpreis:
1 200 HUF

Maritain-Huizinga-Marcel-Belloc-Bernanos-Wust-XII. Pius: Mi európaiak. Összeáll. és fordította: Just Béla. Bp., Cserépfalvi. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, előzéklapon, címlapon szakadásokkal, kopottas állapotban.
16904.

Rufpreis:
1 600 HUF

Vass Gyula: A Dunamedence ezer éve. Bp., 1940, Századunk. Kiadói félvászon kötés, jó állapotban.
16905.

Rufpreis:
1 600 HUF

Rejtőzködő történelem - 50 év 100 dokumentumfilmje. Tanulmányok, dokumentumok az elmúlt évtizedek filmjeiből. Bp., 2003, Magyar Dokumentumfilm Rendezők Egyesülete. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés.
16906.

Rufpreis:
1 400 HUF

Szilágyi István: Három fekete évtized. Sarajevótól Potsdamig. Bp., 1946. Magyar Téka. Kiadói félvászon kötésben.
16907.

Rufpreis:
1 800 HUF

Péter Katalin: Buda ostroma, 1686. Bp., 1986, Szépirodalmi. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
16908.

Rufpreis:
1 200 HUF

Kákosy László: Varázslás az ókori Egyiptomban. Kőrösi Csoma Kiskönyvtár 7. Bp., 1969, Akadémiai Kiadó. Kiadói papírkötés, az elülső borító és szennylap sérült, javítottaSDA, a borítón kis kopásnyomokkal
16909.

Rufpreis:
1 400 HUF

Kovács Ernő: Trianon, 1920-Párizs, 1947. Toronto, 1986, szerzői. 186 p. Emigráns kiadás! Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés.
16910.

Rufpreis:
1 800 HUF

16911.

Rufpreis:
1 200 HUF

[Brandes, Georg] Brandes György: Lord Beaconsfield. (Disraeli Benjamin.) Jellemrajz. Ford.: Dr. Halasy Aladár. Bp., 1910, Franklin-Társulat, 215+(1) p. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval.
16912.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF