Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 494

Lebó Ferenc (1960-) 1992. "Wekerle Sándor - Szent István csatahajó" egyoldalas, szabálytalan alakú Ag emlékérem (36,42g/0,925/~47mm) T:1- halvány patina
31130.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Lebó Ferenc (1960-) 1992. "Szent István csatahajó" hátlapon jelzett, egyoldalas Ag emlékérem, "SZG" gyártói jelzéssel (33,76g/0.925/46mm) T:1-,2 patina
31131.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Lebó Ferenc (1960-) 1993. "Debrecen - A szabad királyi városi cím adományozásának 300. évfordulója / Lipót tallér" jelzett Ag emlékérem díszdobozban, tanúsítvánnyal (31,1g/0.925/42,5mm) T:PP ujjlenyomat
31132.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Lebó Ferenc (1960-) ~1994. "Szent István" nagyméretű bronz emlékérem keretbe foglalva (140mm, keret: 348x287mm) T:1 patina, a hátoldalán a keretet lezáró karton átázott
31133.

Rufpreis:
12 000 HUF

Lebó Ferenc (1960-) 1995. "Apor Vilmos, Győr vértanú püspöke 1945-1995 / A jó pásztor életét adja juhaiért" kétoldalas bronz emlékérem (91mm) T:1
31134.

Rufpreis:
6 000 HUF
10

Lebó Ferenc (1960-) 2001. "MÉE - 1000 éves a magyar pénzverés / 100 éves a magyar Numizmatikai Társulat" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:2 kis ph.
31135.

Rufpreis:
2 000 HUF

Lebó Ferenc (1960-) 2001. "MÉE - 1000 éves a magyar pénzverés / 100 éves a Magyar Numizmatikai Társulat" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1,1-
31136.

Rufpreis:
3 000 HUF

Lebó Ferenc (1960-) DN "Győr város díszpolgára" egyoldalas nagyméretű bronz díjplakett (142mm) T:1
31137.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Lebó Ferenc (1960-) DN "Győr barátainak köre Budapesten - alapítva 1987" egyoldalas nagyméretű bronz emlékplakett, művészpéldány (129mm) T:1
31138.

Rufpreis:
8 000 HUF

Léderer Tamás (1938-) 1987. "XXI. Országos Bor- és VI. Üdítőital Verseny Eger 1987" Br emlékérem eredeti, de sérült tokban (84mm) T:2
31139.

Rufpreis:
2 000 HUF

Léderer Tamás (1938-) 1988. "Nyisztor György Emlékérem - alapítva 1977-ben / Adományozva 1988" öntött Br érem eredeti, de sérült tokban (97,5mm) T:2 patina
31140.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ligeti Erika (1934-2004) 1979. "100 éve született Móra Ferenc" kétoldalas, öntött bronz plakett (87mm) T:1- kis patina
31141.

Rufpreis:
12 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF