Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 494
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2793607
31070
433
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
Fritz Mihály (1947-) DN "Pedagógus Szolgálati Emlékérem" egyoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1-
2771790
31071
433
Numismatik
Fülöp Zoltán (1951-2004) 1978. "Koronázási jelvények" kétoldalas jelzett Ag emlékérem plasztiktokban, tanúsítvánnyal (27g/0.925/42,5mm) T:1- (PP) patina, ujjlenyomat 2797122
31072
433
5500
Numismatik
Fülöp Zoltán (1951-2004) 1991. "Őszentsége II. János Pál pápa magyarországi látogatása emlékére 1991" kétoldalas jelzett Ag emlékérem műanyag tokban (15,91g/0.999/42,5mm) T:1- patina, karc
2790890
31073
433
Numismatik
Fülöp Zoltán (1951-2004) 1994. "Margit imái vezekelve szállnak / Szent Margit ereklyetartó - Esztergom" aranyozott bronz emlékérem műanyag dísztokban (42,5mm) T:1 2798159
31074
433
Numismatik
Fűz Veronika (1951-) DN "A magyar kultúra napja / Szeged" kétoldalas bronz emlékérem (42mm) T:1- 2798395
31075
433
Numismatik
Gáti Gábor (1937-) DN "Scheiber Sándor Díj / Emlékezz" kétoldalas bronz plakett (82mm) T:1- kis patina 2773724
31076
433
Numismatik
Győrfi Sándor (1951-) 1984. "Váci Mihály Emlékbizottság - Születésének 60. évfordulójára - Nyíregyháza" kétoldalas bronz plakett (80mm) T:1- patina 2798406
31077
433
Numismatik
Györfi Sándor (1951-) 1988. Debreceni Református Kollégium "1538 - 1988 / CDL ANNI COLLEGII REFORMATORUM DEBRECENENSIS - ORANDO ET LABORANDO" kétoldalas bronz emlékérem (42mm) + Lebó Ferenc (1960-) 1991. "Magyar Reformátusok II. Világtalálkozója" aranyozott bronz emlékérem kapszulában (42mm) T:1 (PP) folt 2757157
31078
433
Numismatik
Horváth Sándor (1956-) 1986. "Gróf Széchenyi István 1791-1860 / Nagycenk Széchenyi-kastély" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (90mm) T:1- kis patina
2756063
31079
433
Numismatik
Horváth Sándor (1956-) 1986. "Solymári Valkó László 1909-1984" egyoldalas bronz emlékplakett (108x77mm) T:1- kis patina
2757146
31080
433
Numismatik
Horváth Sándor (1956- ) 1991. "Sütő András / Pusztakamarás" kétoldalas öntött bronz emlékérem (87mm) T:1- kis patina 2794618
31081
433
11000
Numismatik
Ispánki József (1906-1992) 1938. "Hazatért felvidéki testvéreit magyar szeretettel köszönti Budapest székesfőváros közönsége / Az ezeréves Magyarország első királya Szent István évében 1038-1938" kétoldalas öntött bronz emlékérem (83mm) T:1- patina Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF