Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 494

Szabolcs Péter (1942-) 1987. "MÉE Zala Megyei Szervezete / Türje 800 éves" Br emlékérem (42,5mm) T:1  Adamo ZE5
31191.

Rufpreis:
1 000 HUF

Szabó Gábor (1940-) 1978. "A Kommunisták Magyarországi Pártja megalakulásának 60. évfordulójára" bronz emlékérem (87mm) T:2
31192.

Rufpreis:
1 000 HUF

Szabó Gábor (1940- ) "100 éves a Dél-Magyarországi áramszolgáltatás" kétoldalas bronz emlékérem tokjában (42mm) T:1-
31193.

Rufpreis:
1 000 HUF

Szabó Géza (1939-) 1989. "Független Magyarország - MCMLXXXIX" bronz emlékérem (42mm) T:1-
31194.

Rufpreis:
2 000 HUF

Szabó Iván (1913-1998) 1982. "A Művészeti Szakszervezetek Szövetsége Megalakulásának 25. évfordulójára" bronz emlékérem (116mm) T:1-
31195.

Rufpreis:
1 600 HUF

31196.

Rufpreis:
3 000 HUF

Szabó Iván (1913-1998) DN "A Képzőművész Szakszervezet" Br emlékérem (64mm) T:1- patina
31197.

Rufpreis:
1 000 HUF

Szabó Iván (1913-1998) DN "Győrffy István Kollégium 1942 XXX" egyoldalas bronz emlékérem sérült dobozában (88mm) + "Magyar Testnevelési Egyetem 1925 Budapest" egyoldalas bronz emlékérem Tarnóczai Istvánné nevére szóló sérült díszdobozban (92mm) + "A közösségi művelődésért" kétoldalas bronz emlékérem díszdobozban (113mm) T:1-
31198.

Rufpreis:
3 000 HUF

Szabó Imre (1947-2018) 2000. "Pilisszentkereszt / BV Továbbképzési és Konferencia Központja 1975-2000" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (78mm) T:1-
31199.

Rufpreis:
2 000 HUF

Szabó Imrefia Béla (1952- ) 2012. "Báró Orczy Lőrinc - kastélya a mai Mátra Múzeum épülete / Tisztelet az elődöknek - MÉE (Magyar Éremgyűjtők Egyesülete) Gyöngyösi Csoport" kétoldalas bronz emlékérem tanúsítvánnyal (42,5mm) T:1-
31200.

Rufpreis:
3 000 HUF

Szántó Gergely (1886-1962) DN "Gróf Széchenyi István 1791-1860" bronz emlékérem (26mm) T:2 patina, ph.
31201.

Rufpreis:
1 000 HUF

Szász Vilmos (1884-1923) 1917. "A reformáció 400 éves örömünnepe emlékére 1517-1917 - Dr. Luther Márton 1483-1545 / 1517. okt. 31." Zn emlékérem füllel (33mm) T:2,2- Hugnary 1917. "To Commemorate the 400th Anniversary of the Reformation 1517-1916 - Martin Luther 1483-1545 / October 31, 1517" Zn commemorative medallion with ear. Sign.: Vilmos Szasz (1884-1923) (33mm) C:XF,VF HP.: 5070.
31202.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF