Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 380
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2748869
19157
429
Jewellery and precious metal items
Ezüst(Ag) függők, 3 db, jelzettek, bruttó: 3,3 g
2748862
19158
429
Ezüst(Ag) függők, 3 db, jelzettek, bruttó: 2,5 g
2748864
19159
429
Ezüst(Ag) függők, 3 db, jelzettek, bruttó: 3 g
2748867
19160
429
Ezüst(Ag) függők, 3 db, jelzettek, kőhiánnyal, bruttó: 4,3 g
2749148
19161
429
Ezüst(Ag) virágos karkötő, jelzett, h: 18 cm, nettó: 4,8 g 2748728
19162
429
Ezüst(Ag) lapos, mintás kígyó karkötő, jelzett, h: 18 cm, nettó: 4,6 g 2748759
19163
429
Ezüst(Ag) figaro karkötő, jelzett, h: 21 cm, nettó: 6,6 g 2749144
19164
429
Ezüst(Ag) virágos karkötő, jelzett, h: 18 cm, nettó: 3,4 g 2752148
19165
429
Ezüst (Ag) pudrié, jelzett, sérült, 6,5x6,5cm, bruttó: 79,4g 2752259
19166
429
Ezüst(Ag) virágos gyűrű, jelzett, méret: 52, bruttó: 1,6 g
2752239
19167
429
Ezüst(Ag) gyűrű két kővel, jelzés nélkül, méret: 44, bruttó: 1 g 2752233
19168
429
Ezüst(Ag) venezianer nyaklánc köves kereszt medállal, jelzett, h: cm, bruttó: 2,8 g
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF