Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 532
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2704349
10341
429
100000
Ney László (1900-1965): Hegyvidéki táj. Olaj, karton, jelzett. Apró sérüléssel. Dekoratív, sérült fakeretben. 54,5x65 cm / Lancelot Ney (1900-1965): Mountains. Oil on board, signed. Small damage. Framed. 54,5x65 cm
2692783
10342
429
30000
2736366
10344
429
90000
Nolipa István Pál (1907-1986): Élüzem (szocreál festmény). Olaj, vászon. Jelezve balra lent. Hátoldalán feltehetően kiállítási raglap töredékével. Feltekerve, sérült. 152x120 cm 2736365
10345
429
90000
Nolipa István Pál (1907-1986): Tüntetés a Petőfi szobornál, Budapesten. Olaj, vászon. Jelezve balra lent. Feltekerve, sérült. 120x152 cm 2711454
10346
429
2748672
10347
429
3800
Novák Lajos (1927-1989): Visegrádi kanyar. Színes rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 29×39 cm 2740146
10348
429
4600
Nyáregyházi báró Nyáry Pál (?-?): Krisztus. Akvarell, papír, kartonra kasírozva. Jelzett. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 8x5,5 cm 2740154
10349
429
4600
Nyáregyházi báró Nyáry Pál (?-?): Mária a kisdeddel. Akvarell, papír. Jelzett. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 11x8 cm 2746907
10350
429
28000
Boris O'Klein (1893-1985): 'Je vous offre mon coeur' (Felajánlom neked a szívem!) Karikatúra. Litográfia, papír, jelzett, üvegezett fakeretben. 24x32cm
2746881
10351
429
28000
Boris O'Klein (1893-1985): Ca veut blau! (Kék akar lenni! ) Karikatúra. Litográfia, papír, jelzett, üvegezett fakeretben. 21x31cm
2746930
10352
429
Boris O'Klein (1893-1985): Soir L'Ouverture. (Esti megnyitó) Karikatúra. Színezett rézkarc, papír, jelzett. Fakeretben. 14x43cm
2746923
10353
429
14000
Boris O'Klein (1893-1985): Síró kutya a nyúllal. Karikatúra. Litográfia, papír, jelzés nélkül. Fakeretben. 22x32cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF