Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 532

Ney László (1900-1965): Hegyvidéki táj. Olaj, karton, jelzett. Apró sérüléssel. Dekoratív, sérült fakeretben. 54,5x65 cm / Lancelot Ney (1900-1965): Mountains. Oil on board, signed. Small damage. Framed. 54,5x65 cm
10341.

Rufpreis:
100 000 HUF
271,00
312,50

10342.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Nolipa István Pál (1907-1986): Élüzem (szocreál festmény). Olaj, vászon. Jelezve balra lent. Hátoldalán feltehetően kiállítási raglap töredékével. Feltekerve, sérült. 152x120 cm
10344.

Rufpreis:
90 000 HUF
243,90
281,25

Nolipa István Pál (1907-1986): Tüntetés a Petőfi szobornál, Budapesten. Olaj, vászon. Jelezve balra lent. Feltekerve, sérült. 120x152 cm
10345.

Rufpreis:
90 000 HUF
243,90
281,25

10346.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Novák Lajos (1927-1989): Visegrádi kanyar. Színes rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 29×39 cm
10347.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Nyáregyházi báró Nyáry Pál (?-?): Krisztus. Akvarell, papír, kartonra kasírozva. Jelzett. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 8x5,5 cm
10348.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Nyáregyházi báró Nyáry Pál (?-?): Mária a kisdeddel. Akvarell, papír. Jelzett. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 11x8 cm
10349.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Boris O'Klein (1893-1985): 'Je vous offre mon coeur' (Felajánlom neked a szívem!) Karikatúra. Litográfia, papír, jelzett, üvegezett fakeretben. 24x32cm
10350.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Boris O'Klein (1893-1985): Ca veut blau! (Kék akar lenni! ) Karikatúra. Litográfia, papír, jelzett, üvegezett fakeretben. 21x31cm
10351.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Boris O'Klein (1893-1985): Soir L'Ouverture. (Esti megnyitó) Karikatúra. Színezett rézkarc, papír, jelzett. Fakeretben. 14x43cm
10352.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Boris O'Klein (1893-1985): Síró kutya a nyúllal. Karikatúra. Litográfia, papír, jelzés nélkül. Fakeretben. 22x32cm
10353.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF